Zakłady bukmacherskie Fortuna

270

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jedne z najstarszych zakładów wzajemnych oferujące swoje usługi w kraju. Swoją przygodę rozpoczęły jeszcze w latach 90. Dokładnie działają w Polsce od 1996 roku. Najpierw pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o., a od przełomu 2007/2008 pod aktualną nazwą. Od 24 stycznia 2012 posiadają również oficjalne pozwolenie Ministerstwa Finansów na działalność przez Internet. Znacznie wcześniej niż ostatnia aktualizacja ustawy hazardowej z 2017 w zakresie oferowanie zakładów 2 sieci. W związku z nowelizacją, posiadają licencję od Ministerstwa Finansów o numerze: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

bukmacher fortuna
Legalny bukmacher Fortuna – bonusy, opinie, oferta

Legalny bukmacher Fortuna

Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferują swoje usług za pośrednictwem sieci Internet, poprzez aplikację mobilną oraz przez swoje punkty stacjonarne rozlokowane w całej Polsce (jest ich ponad 600).

Fortuna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku, obecnie będąc sponsorem aktualnego mistrza kraju w piłkę nożną – Legii Warszawa. Markę bukmachera Fortuna na rynku charakteryzuje kolor żółty (gdzie większość pozostałych bukmacherów opiera się na kolorach niebieskim, czerwonym lub zielonym).

„Gram w Fortunie od kilku lat, nawet jak wykorzystałem promocje powitalną to zaraz otrzymałem kolejny bonus, potem następny itd. Co chwile są jakieś bonusy, to naprawdę dobry bukmacher. Dba o swoich klientów.” – typer z forum betonline.net.pl

Obecnie Zakłady Bukmacherskie Fortuna to czołowa firma w kraju z bardzo dużym doświadczeniem i sporą grupą stałych klientów. Nowych graczy zachęcają do założenia Konta Internetowego i w zamian za to oferują bonusy.

Fortuna – bonusy i promocje

Zakład Bez Ryzyka – w przypadku przegranej naszego pierwszego kuponu, otrzymamy od organizatora zwrot zagranej kwoty (po uwzględnieniu podatku od gier 12%). Maksymalna kwota do zwrotu to aż 100 zł. Żeby ewentualny zwrot wyniósł maksymalne 100 zł należy obstawić pierwszy kupon dokładnie za 114 złotych.

Bonus na start do 400 zł – czyli tradycyjne podwojenie pierwszego zasilenia konta internetowego (iKonta). Maksymalnie możemy otrzymać wspomniane w nazwie promocji 400 zł. Aby otrzymać podwojenie należy spełnić jeden wymóg – dokonać czterokrotnego obrotu pierwszej wpłaty w terminie 30 dni (na kuponach min. 3 spotkania o łącznym kurcie wyższym niż 1,9).

Regulamin każdego bonusu znajdziemy na stronie organizatora. Warto go wcześniej przeczytać.