STS – przegląd oferty największego bukmachera na rynku

27
STS – przegląd oferty największego bukmachera na rynku

Czy jest obecnie jakaś lepsza firma bukmacherska w naszym kraju? Według wielu ekspertów takiego podmiotu hazardowego nie ma… Czym cechuje się STS? Dlaczego ma tak mocną pozycję na rynku? Dowiedz się więcej o tym podmiocie hazardowym, który nie narzeka na brak Klientów i zainteresowanie świadczonymi na co dzień usługami.

Możesz grać stacjonarnie, online albo korzystać z aplikacji mobilnej

Obecnie dąży się do tego, by usługi były nie tylko profesjonalne, legalne, ale także uniwersalne. Na pewno ta firma bukmacherska świetnie wywiązuje się ze wszystkich tych kwestii. Warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy STS jest m.in. legalny. Możesz to sprawdzić np. na głównej stronie tej firmy bukmacherskiej. Dodatkowo STS działa w sposób wyjątkowo uniwersalny. Wszak możesz typować na kilka rozmaitych sposobów. Sporo osób decyduje się (cały czas) na obstawianie stacjonarne. Jest oczywiście taka opcja. Nie da się jednak ukryć, że obecnie najlepsi legalni bukmacherzy coraz częściej oferują możliwość typowania przez sieć. Tak się właśnie dzieje i w tym przypadku. Możesz zatem obstawiać prosto ze swojego domu, czy mieszkania. To tutaj nie wszystko. Masz bowiem do wyboru typowanie nie tylko z poziomu konta. Nic nie stoi na przeszkodzie, by obstawiać dzięki aplikacji mobilnej. Aby to było jednak możliwe, to narzędzie wpierw musi być pobrane, a potem zainstalowane na własnym telefonie komórkowym z dostępem do sieci.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego warto typować online?

Zależy Ci na tym, by granie było legalne i zarazem komfortowe? Statystyki na tej konkretnej płaszczyźnie są tak naprawdę jednoznaczne. Jasno z nich bowiem wynika, że obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się możliwość gry przez sieć. Dzięki temu możesz obstawiać prosto z własnego domu, czy mieszkania. Z jednej strony jest to komfortowe. Nie da się tego ukryć. Z drugiej strony masz sposobność sporo zaoszczędzić. Chodzi nam nie tylko o czas, ale tak samo o pieniądze itp. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Możliwość zainkasowania świetnych bonusów na start. Jak sprawdzić np. stan obrotu tymi promocjami? Pomocna będzie w tym na pewno zakładka moje konto w STS. Jeśli zatem wybierzesz tego bukmachera online, to nie będziesz tego pod żadnym pozorem żałować… Co oferuje w tym momencie ten podmiot hazardowy? Na dzień dobry jest zapewniana promocja bez konieczności wykonywania depozytu. Możesz zainkasować 25 PLN. Wystarczy jedynie założyć konto oraz wpisać kod promocyjny. Potem możesz skorzystać z jeszcze lepszej opcji. Jest to zaś podwojenie pierwszego depozytu. I to aż do poziomu 1200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ciekawostki, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia!

Obecnie ta firma bukmacherska jest sponsorem reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Reklamy STS nierzadko pojawiają się np. przed spotkaniami, w których grają Robert Lewandowski i spółka. Dodatkowo firma bukmacherska STS jest… notowana na giełdzie. Ma to miejsce od grudnia poprzedniego roku kalendarzowego (2021). W tym momencie jedna akcja kosztuje 17,49 PLN.