Promocje na start w Betfan i innych legalnych bukmacherach 

34

Wściekasz się, ponieważ szukasz dobrego podmiotu hazardowego oferującego świetne bonusy już na dzień dobry, lecz cały czas nie możesz znaleźć czegoś w 100% odpowiedniego? Masz rozmaite wątpliwości w ramach tego tematu? Przekonaj się zatem, co oferują najlepsze podmioty hazardowe na tym polu. Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy ofertę i wyselekcjonowaliśmy prawdziwe „perełki”.

Co zapewnia nowym Klientom Betfan?

Warto na pewno posiadać konto bukmacherskie w tym podmiocie hazardowym. Szukasz nowego buka? Interesują Cię tylko i wyłącznie legalne firmy, które zarazem są hojne i nie oszczędzają na Klientach w kontekście bonusów powitalnych? W takim razie będziesz zadowolony z oferty tego podmiotu hazardowego. Wszak Betfan spełnia oba te warunki. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest legalna. Działa zgodnie z przepisami od ponad trzech lat. A konkretnie od końcówki października 2018 roku. Promocja na start oferowana przez tego bukmachera internetowego jest określana jako wyjątkowo hojna. Nie tylko przez niezależnych ekspertów, ale tak samo przez Klientów, którzy są przecież coraz bardziej wybredni. Warto zaznaczyć, że obecnie możesz zainkasować cashback. Jak z niego skorzystać? Sprawa jest wręcz banalna. Na początek należy założyć konto internetowe. Pamiętaj o jednej rzeczy. W czasie zakładania konta bukmacherskiego musisz wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”. Dzięki temu zainkasujesz nie tylko cashback, ale także potem zakład bez ryzyka (70 PLN). Co dzieje się dalej? Należy wpłacić pieniądze. Maksymalnie masz zaś szansę zainkasować cashback do 600 PLN.

Co oferuje STS?

Innym godnym polecenia bukmacherem online jest na pewno STS. W tym momencie to lider na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Co jest oferowane przez ten podmiot hazardowy? To m.in. promocja… bez konieczności realizowania żadnego depozytu. Zaraz przekonasz się, że warunki w ramach tej opcji są banalne. Należy zauważyć, że Klient musi w pierwszej kolejności założyć konto. W czasie rejestracji trzeba wpisać kod o treści „BETONLINE”. Dzięki temu Klient otrzyma od bukmachera internetowego STS 25 PLN. Następnie jest oferowane podwojenie depozytu. W tym momencie do poziomu 1200 PLN. Jeśli zatem szukasz legalnego buka, który zapewnia świetne bonusy na start, to koniecznie zainteresuj się tym podmiotem hazardowym. Na pewno nie będziesz zawiedziony.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Fortuna to kolejna firma bukmacherska, która jest bardzo lubiana przez Klientów. A użytkownicy w czasie wyboru podmiotów hazardowych zwracają uwagę nie tylko na samą legalność, ale także właśnie m.in. na kwestie odnoszące się do promocji powitalnych. Tutaj naprawdę jest w czym wybierać. Na początek możesz zainkasować promocję bez depozytu (20 PLN). Jaka jest zaś najważniejsza opcja? W tym momencie flagowy bonus Fortuny to zakład bez ryzyka. Aż do poziomu 600 PLN. Aby go zdobyć w praktyce, musisz oczywiście mieć konto, a także dokonać pierwszej wpłaty.