Profesjonalne opinie bukmacherskie – które firmy prezentują się najlepiej na początku 2022?

47

Aspekt związany z obstawianiem zakładów bukmacherskich jest dla Ciebie bardzo ważny? Uważasz, że byłbyś w stanie osiągać dobre wyniki w typowaniu? W związku z powyższym cały czas śledzisz dostępne opcje, aby potem zdecydować się na profesjonalne firmy bukmacherskie? Na jakie podmioty hazardowe warto szczególnie zwrócić swoją uwagę w najbliższym czasie?

betfan zakłady wzajemne

STS to lider na rynku

Za nami niecałe dwa miesiące w 2022 roku. Cały czas numerem jeden na rynku zakładów wzajemnych w Polsce jest STS. Co w ogóle składa się na to, że ta firma bukmacherska jest tak popularna? Należy podkreślić od razu jedno. Jeśli wybierzesz ten podmiot hazardowy, to będziesz w 100% zadowolony. Warto wiedzieć, że STS jest m.in. legalny. Innymi słowy, ta firma bukmacherska działa zgodnie z postanowieniami umieszczonymi w ramach Ustawy Hazardowej. Poza tym możesz obstawiać wydarzenia z oferty korzystając z trzech głównych metod. Chodzi o granie w punktach stacjonarnych, przez sieć, czy typowanie dzięki aplikacji mobilnej.

STS jest bardzo lubianym podmiotem hazardowym, ponieważ każdy nowy Klient, bez wyjątku, ma okazję otrzymać wiele bonusów. Na pierwszy ogień idzie promocja bez depozytu. Tym konkretnym sposobem możesz zaś zgarnąć 25 PLN. Po wpłaceniu pieniędzy masz zaś sposobność otrzymać 100% nawet do 1200 PLN. Z kolei dla fanów sportów wirtualnych oraz gier też jest coś fajnego. Wszak STS oferuje po 20 PLN na te działy.

Jaka inna firma hazardowa cały czas się rozwija?

Szukasz innego godnego zaufania podmiotu hazardowego? W takim razie wejdź na stronę Betfan. Ta firma bukmacherska jest coraz popularniejsza. Sporo osób założyło tam konto w 2022 roku. W końcu ten podmiot hazardowy jest m.in. legalny. Warto zaznaczyć, że informacja na ten temat znajduje się np. na stronie internetowej tego bukmachera (na samym dole). Jest tam nawet podany numer zezwolenia. Poza tym Betfan to podmiot hazardowy, który oferuje dwie główne metody dotyczące obstawiania. Możesz grać przez internet. Nie ma też jednocześnie żadnych przeszkód, aby korzystać z aplikacji mobilnej.

Dlaczego warto zainteresować się tym bukiem? Warto podkreślić, że możesz m.in. liczyć na hojny bonus już na sam początek. W końcu ta firma bukmacherska oferuje cashback. Aż do poziomu 600 PLN. Innym bonusem jest zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Następnie możesz też zgarnąć podwojenie Twojego kolejnego depozytu (100% do 1000 PLN). Dlatego nie dziwi, że opinie na temat tego podmiotu hazardowego są tak pozytywne.

Fortuna nie spoczywa na laurach

Początek 2022 roku jest bardzo udany także dla Fortuny. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska cały czas trzyma jakość swoich usług na bardzo wysokim poziomie. Dlaczego warto dołączyć do grona Klientów tego podmiotu hazardowego? Fortuna jest nie tylko legalna. Jest także hojna. Świadczą o tym bonusy na start. Nowy Klient może otrzymać m.in. promocję bez depozytu (20 PLN). Potem oferowany jest także hojny zakład bez ryzyka do 600 PLN.