Porady bukmacherskie z których warto skorzystać

56

Każdy dobry gracz zakładów bukmacherskich zdaje sobie sprawę z tego, że aby wygrywać, trzeba się rozwijać. W innym wypadku nie dasz rady sprostać wyzwaniu, jakim jest granie u bukmachera. Dlatego też dziś przedstawimy ci dzisiaj porady, z których warto jest skorzystać, jeśli chcesz wygrywać z bukiem!

Porady bukmacherskie z których warto skorzystać

Nie ograniczaj się do jednego konta u bukmachera

Jeśli naprawdę zamierzasz uczestniczyć w grach losowych na dłuższą metę może być dla ciebie bardzo niekorzystne ograniczenie liczby kont do jednego. Wraz z nagromadzeniem doświadczenia przekonasz się, że czasami nawet niewielkie różnice w kursach możesz przekuć na wielką kasę. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że bukmacherzy bardzo różnią się pod względem rynków, rozgrywek, a nawet lig i dyscyplin. I oczywiście nie wszyscy bukmacherzy koncentrują się na najbardziej znanych sportach, więc oferta może być gorsza, lub lepsza – w zależności od bukmachera.

Pamiętaj, też o tym, że jeśli chcesz zagrać na zakładach sportowych, jedyną opcją dla ciebie są legalni bukmacherzy. Z tego powodu mimo iż czasami nielegalne firmy mają lepszą ofertę – to nie warto jest na to się decydować, ponieważ w innym wypadku możesz otrzymać karę finansową.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Statystyki są bardzo ważne

Oczywiście, gdy stawiasz na sporty, musisz wybierać mecze na kuponie w dużej mierze na podstawie danych statycznych, ponieważ w innym wypadku znalezienie schematów będzie prawie niemożliwe. Dlatego jeśli planujesz na poważnie grać na zakładach online, powinieneś znaleźć dobrą stronę statystyczną. Oczywiście najłatwiej jest szukać w Internecie, gdzie takich baz nie brakuje. Możesz także skorzystać z usług jednego z bukmacherów, który udostępnia na swojej stronie wiele informacji statystycznych. To zależ tylko od ciebie, co zamierzasz z tym zrobić, ale pamiętaj o tym, że bardzo ważna jest też …

Analiza bukmacherska

Gdy znajdziesz dobre źródło danych, z czasem nauczysz się ich poprawnie używać, dzięki czemu znacznie zwiększysz swoje szanse na nierówną konkurencję – jaką są zakłady bukmacherskie.

Przed rozpoczęciem danego meczu należy sprawdzić, czy główni zawodnicy obstawianej przez nas drużyny nie są przykładowo w szpitalu, bądź też czy ktoś nie został odwołany. Przykładem, który zaskoczył wszystkich, jest decyzja o zwolnieniu trenera reprezentacji Polski. Szukaj informacji, śledź wahania kursów – jeśli szanse na wydarzenie wzrosną, oznacza to, że bukmacherzy poznali coś, co zmieniło reguły gry. Pamiętaj, że im więcej danych możesz zebrać, tym większa szansa na to, że ostatecznie uda ci się wygrać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Unikaj obstawiania zakładów AKO

Pamiętaj, że im mniej zdarzeń masz na na kuponie, tym lepiej. Cóż, czasami fajnie jest wysłać kupon z kilkunastoma zakładami i mieć nadzieję, że uda nam się na tym zarobić. Sporty są jednak nieprzewidywalne i często zdarza się, że nawet najpewniejszy mecz w danej lidze może kończyć się zaskakującym wynikiem, dlatego też zamiast wybierać ilość, lepiej wybrać jakość. Przemyślane opcje z wysokimi kursami są zwykle bardziej znaczące niż kilka gier o niskich kursach. Dlatego też najlepszą opcją, aby ograć bukmachera jest obstawianie zakładów pojedynczych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.