Polski bukmacher LVbet – Bonusy, oferta zakładów

41

W tej chwili rynek zakładów bukmacherskich w Polsce nieustannie się rozwija. Jednym z legalnych bukmacherów w naszym kraju, który cieszy się sporą popularnością wśród graczy, jest LV BET. W poniższym artykule opisujemy najważniejsze elementy oferty tego bukmachera a także opisujemy w sposób dokładny jego stronę internetową.

lvbet polski bukmacher
Oferta zakładów, bonusy bukmacherskie LVbet

Strona internetowa bukmachera LV BET

Widać, że nad stroną internetową bukmachera LVBET pracował cały sztab ekspertów – została ona przygotowana w sposób niezwykle profesjonalny, dzięki czemu każdy z internautów nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z odnalezieniem na niej interesujących go informacji. Na witrynie dominują ciemne kolory, które dodają portalowi niezwykle cennej elegancji i czytelności. Oprócz tego można na stronie zauważyć elementy koloru żółtego oraz białego, które odpowiadają za złagodzenie całego widzianego przez internautów obrazu. Legalny bukmacher LVbet nieustannie pracuje nad tym, aby jego witryna spełniała oczekiwania typerów – potwierdza to między innymi przeprowadzona duża zmiana przeprowadzona przez bukmachera na jego stronie internetowej na początku 2019 roku – wówczas zmianie uległo między innymi logo firmy. 

Strona główna bukmachera LV BET wyposażona jest w szereg niezwykle wartościowych informacji, których poszukuje każdy typer – zarówno początkujący jak i doświadczony. Na środku witryny ulokowany jest slajder, w którym opisane są najważniejsze promocje oraz najciekawsze wydarzenia. Pod spodem znajdują się „Zakłady na żywo”, „Najlepsze zakłady” – są to zakłady, które cieszą się największą popularnością wśród użytkowników zarejestrowanych u tego bukmachera.

betclic bonus
Oferta promocyjna legalnego bukmachera Betclic

Na lewej stronie witryny znajduje się lista oferowanych w LV BET  dyscyplin, z kolei na górze znajduje się zakładka „Polecane”. Niżej są najczęściej wybierane przez typerów dziedziny sportu. Gdy klikniemy w zakładkę o nazwie „Przejdź do listy”, zostaniemy przekierowanie na alfabetyczny podział dyscyplin wraz z liczbą dostępnych w konkretnym momencie wydarzeń. Warto również zwrócić uwagę na kolejny bardzo pozytywny aspekt strony bukmachera LV BET  – znajdują się bowiem na niej grafiki mówiące o tym, które rynki cieszą się największym wzięciem w danym dniu. Jeśli chcemy obstawić na przykład Ligę Mistrzów w dniu rozgrywanych w ramach niej meczy, to na 100% na stronie głównej pojawi się stosowna informacja na ten temat. 

Po prawej stronie witryny LV BET  ulokowany jest specjalny button – ma on za zadanie zachęcać potencjalnych graczy do rejestracji. Pod spodem zlokalizowany jest pusty kupon, który można wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Niżej opisane są promocje, które w danym momencie ma dla swoich graczy przygotowane LV BET . Na dole strony bukmacher zamieścił na swój temat pakiet najistotniejszych informacji, w tym między innymi odnośnie tego, jakie drużyny sponsoruje. 

Na stronie głównej LV BET  można bez jakichkolwiek problemów dostać się podstron dotyczących płatności, promocji, aplikacji, zakładów live oraz programu lojalnościowego. 

Bonusy na powitanie u bukmachera LV BET 

Teraz pokrótce omówimy bonusy, jakie dla nowo zarejestrowanych użytkowników przygotował bukmacher LV BET . Jest to jeden z największych filarów oferty tego bukmachera – inni bukmacherzy powinni brać przykład z LV BET tworząc swoje promocje. 

Bonus od depozytów

Jest to jedna z najważniejszych promocji dla nowo zarejestrowanych użytkowników bukmachera LV BET. Jej zasady są następujące: jeśli zrealizujemy pierwszą wpłatę, to otrzymamy 100% od włożonego depozytu. Aby dostać tę nagrodę, należy spełnić określone przez bukmachera warunki. Ten depozyt musi opiewać na kwotę minimalną 50 złotych, zaś postawiony przez nas kupon musi posiadać minimum 3 zdarzenia.

Niezmiernie istotną informacją jest również to, że łączny kurs musi wynosić minimum 2,50 oraz 1,25 na wszystkie obstawiane mecze. Następny bonus można dostać przy drugiej zrealizowanej wpłacie. Nasz depozyt musi wynosić minimum 50 złotych, a w nagrodę otrzymamy 50% jego wartości.