Noblebet to prestiżowe zakłady bukmacherskie z atrakcyjną ofertą promocyjną

78

Na polskim rynku bukmacherów obecnie mamy do wyboru 17 firm oferujących usługi z zakresu gier hazardowych. Jedną z nich jest otworzony w połowie roku 2019 Noblebet, który nowych graczy zachęca do rejestracji przez szeroki i elastyczny pakiet powitalny, innowacyjne zakłady i unikalną „szlachecką” atmosferę. Założyciele odpowiedzialni za powstanie marki swoje wcześniejsze doświadczenie zyskiwali jako pracownicy LVbet. Można więc powiedzieć, że najnowszy na polskim rynku bukmacher ma wiele wspólnego z istniejącą już branżą i nie powinniśmy mieć najmniejszych wątpliwości, co do legalności prowadzonej działalności.

legalny bukmacher noblebet online
Legalny bukmacher Noblebet – Oferta zakładów, opinie i bonusy

Co oferuje Noblebet i jak rozpocząć grę?

Noblebet to najmłodszy działający legalnie na polskim rynku bukmacher. Jego oferta jest skierowana do zdecydowanych i doświadczonych w grach hazardowych graczy. Bukmacher postanowił skupić się na kształtowaniu prestiżowego wizerunku brandu nawiązując współpracę z ambasadorem znanym jako Sir Richard McCavin. Elegancja i strój prezentowane przez ikonicznego mężczyznę dają poczucie swoistego komfortu i obycia z branżą. Przeglądając witrynę mamy wrażenie, że faktycznie korzystamy z usług stworzonych przez doświadczonych specjalistów.

Grę rozpoczniemy rejestrując się przez kliknięcie w przycisk w prawym górnym rogu „rejestracja”. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, do którego przesłania wymagany jest aktualny skan dowodu osobistego, trafiamy na stronę główną. Stamtąd możemy przejść do poszczególnych zakładek opisanych poniżej.

bez depozytu w sts
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Strona internetowa bukmachera Noblebet

Mówiąc o samej stronie internetowej bukmachera Noblebet warto byłoby wspomnieć o tym, w jaki sposób została zaprojektowana. Nowi gracze powinni wiedzieć, gdzie, co i jak zostało ułożone. W górnej części serwisu znajduje się logotyp i trzy linki do różnych zakładek zakładowych: bukmacherskie, na żywo i sporty wirtualne. Do ich szczegółowego opisu przejdziemy jednak w kolejnych akapitach. Strona internetowa Noblebet wygląda dużo ciekawiej niż inne zakłady jak Milenium czy PZbuk.

Na samej górze widnieje małe menu z literami w pomniejszonej czcionce. Dostępne są tutaj odsyłacze do podstron takich jak cash-out, promocje i informacje o szybkich wypłatach. W dolnej części witryny znalazły się linki do informacji bardziej formalnych: regulamin, o nas, polityka prywatności, poradnik jak grać, faq, odpowiedzialna gra i wsparcie. Zjeżdżając w dół zauważymy także tekst w przyjemny sposób informujący nas o charakterze usługi. Poniżej widoczny jest logotyp sponsorowanego przez Noblebet WKS Śląsk Wrocław i współpracującego serwisu piłkarskiego Łączy Nas Pasja.

W kwestii interfejsu na wszystkich podstronach w wersji na komputery wyświetlają się dwa panele: po lewej i prawej stronie. Po lewej stronie widoczna jest wyszukiwarka, polecane zdarzenia i najpopularniejsze kategorie sportowe. Po prawej stronie dostosujemy kupon wypełniony wybranymi wydarzeniami, a także zostaniemy zapoznani z ofertą promocyjną opisaną na osobnych pod stronach dostępnych po kliknięciu odpowiadającego linku „więcej informacji”. Na stronie głównej znalazła się lista aktualnie przebiegających wydarzeń na żywo i najlepsze zakłady.

bukmacher betfan bonus opinie promocje
Polski bukmacher Betfan – Bonus, opinie, kod promocyjny

Bukmacher Noblebet jak do tej pory nie zdecydował się opublikować dedykowanej aplikacji mobilnej. Mimo tego na urządzeniach mobilnych bezproblemowo możemy poruszać się po stronie wpisując w przeglądarkę adres oficjalnej strony noblebet.pl. Trzeba jednak przyznać, że jest ona trochę wolniejsza w porównaniu do dedykowanych aplikacji legalnych bukmacherów w Polsce.

Prezes firmy przed jej powstaniem zapowiedział podzielenie jej na dwa oddzielnie działające podmioty: OKBet i tytułowy Noblebet. Minęło jednak już trochę czasu i tak niestety się nie stało. Nie jesteśmy w stanie określić, czy kiedykolwiek dojdzie do wspomnianego podziału.

Bonusy w Noblebet, na jakie mogą liczyć nowi i stali gracze

Pierwszym bonusem, jaki przyznawany jest każdemu po rejestracji jest „równowartość 1650 PLN ekstra”. Ów bonus polega na przyznaniu 5% równowartości wpłaconej kwoty o kursie 20x. Możemy go zrealizować wpłacając na swoje konto co najmniej 10 PLN z zaznaczeniem opcji „bonus z mnożnikiem”. Przy pierwszej wpłacie kwota ta osiągnąć może maksymalnie 800 PLN (100% wpłaty), przy drugiej tak samo (50% wpłaty), a przy ostatniej 50 PLN na sporty wirtualne.

Warunkiem realizacji jest wypełnienie kuponu kombi (zakładu kombinacyjnego) z dwoma selekcjami o kursie pojedynczym min. 1.30 i kursie łącznym min. 3.00. Bonusowe środki należy obrócić 4 razy (3 razy przy drugiej wpłacie, 5 razy przy bonusie na sporty wirtualne) po kursie min. 1.85. Korzystając z kuponu AKO każda sekcja musi mieć kurs co najmniej 1.4.

Drugim bonusem jest oferta dla kibiców klubu Śląsk Wrocław. Po rejestracji konta do administracji serwisu możemy przesłać potwierdzenie zakupu swojego karnetu na sezon 2019/2020 (lub rundę jesienną) na adres kibice@noblebet.pl, aby na dobry start otrzymać 50 PLN.

betclic legalnie w polsce
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Trzeci bonus polega na wspieraniu fanów lokalnej, polskiej piłki nożnej. Na czym dokładnie to polega? Przegrywając  mecz Ekstraklasy zakończony wynikiem 0-0 w zakładzie za minimum 50 PLN otrzymamy pełen zwrot pieniędzy na swoje konto. Promocją objęte są kupony AKO. Niefortunny mecz Ekstraklasy zostanie wykluczony z kuponu.

Dla stałych graczy bukmacher Noblebet przygotował bonus przysługujący od obrotu. Dla najbardziej zaciętych fanów sportu bukmacher daje szansę na wygenerowanie dodatkowego przychodu. W dniach 16.09.2019 – 29.11.2019 obstawiając zakłady możemy spodziewać się nagrody 50 PLN przy obrocie 1000 PLN po kursie 2.2 lub większym.

W tym samym czasie skorzystamy z zakładów dotowanych. Wygrywający kupon AKO będziemy specjalnie premiowany odpowiednią, dobraną przez bukmachera stawką. Wygrywając zakład z 3, 4, 5 bądź 6 zdarzeniami otrzymamy odpowiednio: 5, 10, 15 lub 20% równowartości obstawionej kwoty. Promocja działa wyłącznie z kuponami o wartości 50 PLN lub wyższej z kursem łącznym 2.5 lub wyższym.

Legalność i zezwolenie na prowadzenie gier hazardowych

Noblebet to bukmacher o potwierdzonej przez polski rząd działalności. Wpisany w roku 2017 do rejestru przedsiębiorstw działalność oficjalnie rozpoczął w roku 2019. Zarejestrowany jako Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Limanowskiego 10, zezwolenie Ministerstwa Finansów uzyskał dnia 3 stycznia 2019 roku.

Legalny bukmacher Noblebet dopiero zaczyna swoją przygodę na Polskim rynku zakładów wzajemnych ale już posiada opinie poważnego gracza. Klientom w Noblebet podoba się szczególnie oferta zakładów, wysokie kursy i niska marża.