Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

55

Zakłady bukmacherskie z roku na rok stają się co raz bardziej popularne w Polsce. Na początku roku 2018, na polskim rynku działało 7 legalnych firm bukmacherskich, natomiast pod koniec roku liczba wzrosła prawie dwukrotnie. Na ten moment działa 15 legalnych marek bukmacherskich posiadających licencje Ministerstwa Finansów. Warto dodać, że liczba firm bukmacherskich nadal rośnie i możemy się spodziewać kolejnych ciekawych ofert.

najlepsi bukmacherzy w polsce
Jaki bukmacher w Polsce jest najlepszy?

Obstawiając zakłady mamy możliwość skorzystać z oficjalnej strony online lub w naziemnych punktach bukmacherskich. Wielu klientów zainteresowanych ofertami bukmacherskimi zadaje sobie pytanie, gdzie można legalnie obstawiać zakłady i który bukmacher jest najlepszy na polskim rynku? Przygotowaliśmy dla Państwa krótką listę legalnych firm bukmacherskich legalnie działających na terenie naszego kraju.

TOTOLOTEK

Totolotek jest najstarszym działającym bukmacherem w Polsce, jego działalność rozpoczęła się już w 1992 roku. Bukmacher daje nam możliwość obstawiania zakładów w punktach naziemnych, a także na swojej oficjalnej stronie internetowej. Oferta jest bardzo atrakcyjna, ponieważ mamy możliwość skorzystać z różnego rodzaju bonusów i promocji. Totolotek zachęca nowych klientów darmowym bonusem w wysokości 25 zł na zakłady sportowe.

Jest to doskonała opcja dla nowych klientów, którzy chcą skorzystać z oferty nie wpłacając żadnych pieniędzy. Mamy również możliwość skorzystania z bonusu od wpłaty w wysokości 1120 zł. Bukmacher przygotował dla swoich klientów promocje, w której mamy możliwość obstawiać bez 14 procentowego podatku. Szczegółowy opis bonusów i promocji znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej.

betclic legalnie w polsce
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

FORTUNA

Fortuna to kolejny legalnie działający bukmacher w Polsce, cieszący się pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Bukmacher posiada około 600 punktów naziemnych w całej Polsce. Działa nie tylko na terenie naszego kraju, ale również w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Fortuna ma bogatą ofertę promocyjną, która zachęca do skorzystania z ich usług. Bukmacher przygotował dla swoich klientów bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych oraz zakład bez ryzyka nawet do 130 złotych.

Korzystając z oferty zakład bez ryzyka nie musimy się bać o stratę naszych środków, ponieważ w przypadku przegranej cała postawiona przez nas kwota wraca na nasze konto. Fortuna zachęca nowych klientów bonusem od wpłaty w wysokości 1000 zł.

STS

Na liście legalnych bukmacherów w Polsce nie można zapomnieć o firmie STS. Jest to bowiem największy bukmacher w naszym kraju cieszący się dużą popularnością. Kupony możemy obstawiać w ponad 400 punktach naziemnych, a także na oficjalnej stronie internetowej, która jest czytelna i łatwa w obsłudze. STS podobnie jak pozostali bukmacherzy, oferuje nam bonus bez depozytu w wysokości 25 złotych.

Bukmacher STS posiada największą promocje na zakład bez ryzyka w wysokości 35 złotych – jest to najlepsza oferta na polskim rynku. Nowi klienci mogą liczyć na bonus od wpłaty w wysokości 1000 zł. Warto dodać, że STS jest sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, dzięki czemu w różnego rodzaju konkursach mamy szanse zdobyć bilety na mecze Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020.

LV BET

LV BET jest jednym z najmłodszych bukmacherów w Polsce, bowiem działa dopiero od roku 2016. Zakłady możemy obstawiać w ponad 40 punktach stacjonarnych, a także na oficjalnej stronie internetowej. Bukmacher LVbet posiada największy pakiet powitalny w wysokości 1500 zł oraz darmowy zakład na kwotę 50 złotych. Jest to z pewnością oferta, która zachęca nowych użytkowników do skorzystania z usług LV BET. Oprócz tego mamy możliwość skorzystać z bonusu bez depozytu w wysokości 20 złotych.

FORBET

ForBet to kolejny legalny bukmacher w Polsce, który posiada licencje Ministerstwa Finansów. Warto dodać, że firma nie posiada żadnych punktów naziemnych, lecz nadal cieszy się dużą popularnością ze względu na interesujące promocje oraz korzystne bonusy. Wysokie kursy i bogata oferta zachęca nowych klientów do skorzystania z usług Forbet. Zakładając konto mamy możliwość skorzystać z bonusu od wpłaty w wysokości 1200 zł oraz darmowego zakładu w wysokości 100 zł. Forbet nie zapomniał również o bonusie bez depozytu opiewającego na 10 zł.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

PZ BUK

Co raz częściej słyszymy o nowo otwartym bukmacherze PZ BUK. Niedawno bukmacher otrzymał licencje Ministerstwa Finansów, dzięki czemu możemy legalnie i w pełni korzystać z oferty nowego bukmachera. PZ BUK nie oferuje nam wielu promocji i bonusów, jednak mamy możliwość obstawiać zakłady na dużą liczbę dyscyplin sportowych. Nowi użytkownicy chętnie zakładają konto ze względu na jedne z najwyższych kursów na polskim runku. Jedyna oferta bonusowa to darmowe 50 zł na zakład o minimalnym kursie 2.0.

Milenium

Na naszej liście nie mogło zabraknąć bukmachera Milenium. Marka posiada około 200 punktów naziemnych w największych miastach Polski. Oferta bonusowa jest trochę mniej atrakcyjna w porównaniu do konkurencji, ale warto ją prześledzić. Milenium oferuje nam zakład bez ryzyka w wysokości 10 złotych oraz bonus od wpłaty w wysokości 760 złotych. Jeśli w naszym mieście nie ma punktu stacjonarnego możemy skorzystać z oferty na oficjalnej stronie internetowej.

eToto

Bukmacher eToto jest legalnych bukmacherem w Polsce posiadającym licencje Ministerstwa Finansów. Jest również najmniejszym bukmacherem posiadającym tylko 1 procent udziałów na rynku, lecz oferta promocyjna jest bardzo atrakcyjna. Etoto zachęca do skorzystania z usług oferując bonus od wpłaty w wysokości 1000 złotych oraz darmowe 20 zł bez depozytu. Warto wspomnieć, że jeśli dwukrotnie dokonamy depozytu otrzymamy darmowe 20 złotych. Etoto posiada tylko 20 oddziałów naziemnych, lecz możemy zawierać zakłady na oficjalnej stronie internetowej, która jest czytelna i komfortowa w obsłudze.

Pozostali legalni bukmacherzy w Polsce

Niedługo na polskim rynku bukmacherskim pojawią się takie marki jak: Betclic, Ewinner, Superbet, Typiko, Okbet, Traf czy Noblebet. Są to firmy, które otrzymały zgodę Ministerstwa Finansów na legalną działalność w Polsce, lecz nie mamy wglądu na ich oficjalną ofertę oraz stronę internetową. Jeśli nie mamy pewności, czy firma, w której mamy zamiar obstawiać zakłady jest legalna, należy zerknąć na oficjalną stronę Ministerstwa Finansów. Należy pamiętać, że gra u nielegalnych bukmacherów jest surowo karana przez polskie prawo.