Na co uważać podczas zakładów sportowych?

61
ski Na co uważać podczas zakładów?

Masz zamiar założyć konto? Chcesz wygrywać w zakładach bukmacherskich? Jest taka możliwość. To najważniejsze. Pamiętaj jednak o tym, by wystrzegać się kilku spraw. Czego nie wolno zatem robić? Na co uważać typując w podmiotach bukmacherskich? Oto garść najważniejszych informacji związana z tym zagadnieniem.

Rejestrowanie się w nielegalnych podmiotach hazardowych

Stawiania jakich kroków należy unikać jak ognia? Na pewno nie możesz zdecydować się na pierwsze z brzegu firmy bukmacherskie. A to częste zachowanie w kontekście osób początkujących. O co jednak dokładnie chodzi? Osoby bez doświadczenia w tej branży wybierają podmioty hazardowe bez sprawdzenia wielu kwestii. A musisz grać wyłącznie w legalnych firmach bukmacherskich. Wszak jest to jedyna droga do tego, aby można było zgodnie z prawem pomnażać własne oszczędności. Jeśli zatem zarejestrujesz się w odpowiednim buku, to będziesz mógł np. swobodnie wpłacać i tak samo wypłacać pieniądza. Czym zaś grozi gra u nielegalnego bukmachera internetowego? Ogólnie jest to łamanie polskiego prawa. Z tego tytułu mogą Cię czekać zaś rozmaite nieprzyjemności. Poza tym samo obstawianie nie jest do końca komfortowe. Wszak nielegalne firmy bukmacherskie nie zapewniają wielu metod, dzięki którym możesz realizować transakcje finansowe. M.in. nie ma opcji, by korzystać z własnego konta bankowego itd. Obecnie coraz więcej właścicieli firm nie chce współpracować z podmiotami, które nie działają zgodnie z naszym prawem. Poza tym… samo przeglądanie oferty jest bardzo utrudnione. Wszak tego typu nielegalne firmy hazardowe są blokowane.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Zakładanie konta na fałszywe dane…

Niektórzy gracze myślą, że są bardzo sprytni. Niestety, chodzi im po głowie oszukiwanie podmiotów bukmacherskich. Interesują Cię np. konkretne kody promocyjne? Chcesz ich użyć wielokrotnie na własny użytek? Np. STS oferuje obecnie bonus bez depozytu. Jak wpiszesz kod promocyjny w odpowiednie miejsce, w czasie zakładania konta, to tylko i wyłącznie za to otrzymasz 25 PLN. Są zaś osoby, które chcą to wszystko wykorzystać. Niestety, w nieuczciwy sposób. Chodzi o multikonta. Pamiętaj, by tak nie robić. W końcu nowoczesne firmy bukmacherskie mają swoje sposoby, by wyłapywać takie oszustwa. Niektórzy rejestrują się na nieprawdziwe dane. Przecież to prędzej czy później wyjdzie. Np. wtedy, kiedy będziesz chciał wypłacić gotówkę… Wówczas będzie potrzebny skan dokumentu. A jak oszustwo wyjdzie na jaw, to grozi za to oczywiście blokada konta Fortuna i konfiskata zgromadzonych środków. Pamiętaj także, by nie zawyżać własnego wieku w trakcie rejestracji. Takie kłamstwo także szybko może bowiem wyjść na jaw.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niedokładne czytanie regulaminów promocji

Każdy lubi korzystać z bonusów i stosować w praktyce kody promocyjne STS itd. Częstym błędem osób początkujących jest niedokładne zapoznawanie się z warunkami promocji. Musisz zaś zwracać uwagę nie tylko na konkretne nagłówki. Warto dokładnie zapoznać się z zasadami danej promocji. Po to, by znać nie tylko swoje prawa, ale także i obowiązki. Np. dotyczące obrotu bonusem itd.