Jakie wydarzenia rozrywkowe można obstawiać?

168

Bukmacherka jest popularna w Polsce z wielu względów. Nie tylko dlatego, że można ciekawie spędzić wolny czas i zarabiać jakieś pieniądze. Legalni bukmacherzy przygotowali dla użytkowników rozmaite zakłady do obstawiania. Nie tylko związane ściśle ze sportem jak piłka nożna czy tenis. Można bowiem typować również wydarzenia rozgrywkowe. Jakie? Przeglądnęliśmy ofertę bukmacherów i wybraliśmy najciekawsze możliwe zdarzenia.

czy rozrywke można obstawiac?
Obstawianie rozrywki także jest popularne wśród graczy zakładów online

Obstawianie walk Fame MMA

Na początku organizacja FAME MMA wzbudzała tylko uśmiech politowania. Dzisiaj jest o niej coraz głośniej. Na galach pojawiają się znane osobistości ze świata sportu, jak choćby Mateusz Borek. Andrzej Kostyra przeprowadza specjalny materiał dotyczący tego tematu. Branżowe serwisy internetowe na bieżąco zaś relacjonują, co dzieje się w ramach tej organizacji. Za nami już 3 gale Fame MMA. Każda następna cieszy się coraz większą popularnością. Osobiście nie wiemy, czy się z tego cieszyć, czy raczej martwić. Wszystko dlatego, że na takich galach walczą przedstawiciele świata internetu, którzy w większości raczej nie mają szczególnie dobrej renomy.

Często takie osoby piją alkohol na streamach, wzajemnie się obrażają i w ten sposób zarabiają gotówkę… Rzeczywistość jest jednak taka, a nie inna. To właśnie takie osoby zyskują na popularności. Pomiędzy różnymi youtuberami nie brakuje zaś konfliktów. Coraz częściej są one finalizowanie w klatce. Włodarze Fame MMA mogą tylko zacierać ręce. Ludzie, którzy interesują się takimi postaciami mają szansę nie tylko oglądać ich popisy w klatce – w mniejszym lub większym stopniu związane ze sportem. Można również to wszystko typować, ponieważ są bukmacherzy, którzy udostępniają ofertę. Co można zagrać? Między innymi zakład, kto wygra walkę, jak długo ona potrwa itp.

darmowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Obstawianie show Big Brother

Big Brother wrócił do naszego kraju po kilkunastu latach nieobecności. Początkowo widzowie bardzo narzekali na nowy format. Jak to już jednak w życiu bywa, ludzie narzekają, narzekają, ale oglądają. Big Brother jest na tyle popularny, że można go typować na stronach kilku legalnie działających bukmacherów. Co jest konkretnie do obstawiania? M.in. można zagrać, który z uczestników opuści słynny dom Wielkiego Brata w najbliższą niedzielę. Chcemy tutaj przypomnieć, że co niedzielę jeden z zawodników wraca bowiem do świata realnego. Widzowie wcześniej mogą postarać się przewidzieć, kto to dokładnie będzie.

Można również zagrać, kto wygra cały program. Im wcześniej postawicie, tym macie większe szanse na duże kursy. Gdzieniegdzie można również typować, który zawodnik dłużej utrzyma się w programie. Chcielibyśmy tutaj zwrócić uwagę na jeszcze inne aspekty. W obecnej edycji Big Brothera było już kilka przypadków karnych wykluczeń. Trzeba zatem dokładnie czytać regulamin zakładów, aby mieć pewność, jak to wszystko będzie rozliczane, kiedy osoba nominowana przedwcześnie opuści dom Wielkiego Brata itp.

sts darmowy bonus bez depozytu
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Taniec z Gwiazdami również można obstawić

Ten program, kiedyś w stacji TVN, teraz w Polsacie, co tydzień przyciąga wielu widzów przed telewizory. Ludzie uwielbiają patrzeć, jak znane osobistości ze świata filmu, muzyki, sportu, internetu radzą sobie na parkiecie. Ktoś może narzekać, że gwiazdy są coraz mniej znane. Słupki oglądalności pokazują jednak, że Taniec z Gwiazdami cały czas cieszy się bardzo dużą popularnością. Legalni bukmacherzy dostrzegają ten fenomen. Co można typować? M.in. zakład, kto wygra całą edycję. W tym momencie faworytem jest Joanna Mazur.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W grze jest również ulubieniec internautów, czyli Tomasz Działowy. Można również typować, kto odpadnie w najbliższym odcinku, jaka para dłużej utrzyma się w programie itp. Możliwości na pewno nie brakuje, dlatego fani tego programu, którzy co tydzień w piątek zasiadają przed ekrany telewizorów, na pewno znajdą coś wyłącznie dla siebie. Emocje można zwiększyć poprzez typowanie na swoje ulubione pary. Warto systematycznie oglądać i wiedzieć, jacy zawodnicy są popularni nie tylko wśród sędziów, ale może nawet przede wszystkim wśród jurorów.

Eurowizja popularna w zakładach

Wielkimi krokami zbliża się konkurs piosenki Eurowizji. Polska ostatnio odniosła bardzo duży sukces, chociaż w Eurowizji dziecięcej. Roksana Węgiel pokonała bowiem rywali z Europy i od tego momentu zapewniła sobie naprawdę bardzo dużą popularność. Jeśli chodzi o poczynania naszych dorosłych reprezentantów, to niestety jest tak dobrze nie jest. Ostatnio idzie nam jak po grudzie. Ktoś może powiedzieć, że po prostu nas w Europie nie lubią. Po części może być to prawda, ponieważ często jest tak, że pewne państwa, niezależnie od jakości utworu, zawsze na siebie zagłosują.

Jeśli uważacie, że jesteście w stanie dobrze przewidzieć końcowe rozstrzygnięcia, to warto wejść na strony rozmaitych legalnych bukmacherów. Eurowizja jest do typowania tak naprawdę wszędzie. Już teraz można zagrać, kto okaże się zwycięzcą, jaki kraj awansuje do czołowej dziesiątki itp. Można również typować, kto wejdzie do konkursu głównego z eliminacji. Mamy głęboką nadzieję, że w tym roku reprezentant naszego kraju nie będzie miał z tym najmniejszych nawet problemów.