Jak zarobić na zakładach bukmacherskich?

188

Każdy, kto gra na zakładach bukmacherskich chce zarobić, czyż nie? Naturalnie nie każdy może, bo inaczej bukmacherom by się to po prostu nie opłacało. Dlatego też dziś przedstawimy ci, w jaki sposób możesz znaleźć się w tej grupie osób, która może zarobić na zakładach bukmacherskich!

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich?

Nie każdy zakład można wygrać

Zwykle u buka możesz wygrać dużo pieniędzy, zwłaszcza jeśli dużo wiesz o sporcie. To szczególnie dobry wybór dla tych, którzy rozumieją zasady grania w piłkę nożną, skoki lub siatkówkę. Oczywiście przede wszystkim należy wybrać odpowiednią firmę bukmacherską posiadającą licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług na Polskim rynku. Zwykle w związku z ciągłym rozwojem konkurencji, bukmacherzy zapewnią swoim klientom wiele możliwości wyboru, co oznacza, że możemy wybrać sporty najpopularniejsze lub bardziej te mniej znane. Z uwagi na coraz ostrzejszą konkurencję, gracze tylko na tym korzystają.

sts darmowy bonus bez depozytu
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Zakłady a emocje

Kiedy oglądamy sporty, na których nam zależy, ponieważ na przykład jest to nasze hobby, to na pewno będziemy się tym ekscytować. Przykładowo, jeśli postawimy 10 zł na naszą ulubioną drużynę, to na pewno, poziom adrenaliny wzrośnie. W porównaniu do braku inwestycji w ogóle, oglądanie takiego spotkania sprawi, że będziesz bardziej podekscytowany. Dlatego granie w gry u bukmachera wydaje się być dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu – w końcu nie będziesz się nudzić! Pamiętaj jednak o tym, że aby ograć bukmachera trzeba się naprawdę postarać. W innym wypadku będzie to niemalże niemożliwe do zrealizowania.

Graj tylko ,,solo!”

Zanim zaczniesz obstawiać, najlepiej jest dowiedzieć się, jaki rodzaj zakładu Ci odpowiada. Z jednej strony coraz częściej możemy wygrywać więcej zakładów, ale z drugiej strony musimy zastanowić się, ile możemy zarobić, bo suma kursów na kuponie zwykle nie jest duża, co oznacza prawdopodobieństwo, że twój kupon nie przyniesie ci zysku.

Obstawiaj wyłącznie z zyskiem

Co mamy na myśli? Jak już zapewne wiesz, bukmacherzy będą naliczać 12% podatku od każdego kuponu. Ponadto musisz wziąć pod uwagę fakt, że kolejne kilka procent marży zakładu spadnie. Na przykład stawiasz zakład i ustawiasz kurs 50 PLN na 2,00. Oznacza to, że wygrałeś 100 zł, ale – ok. 20 zł, trzeba zapłacić jako podatki i marża, a łączny zysk to 30 zł. Czy więc warto ryzykować swoją kasę dla takiego skromnego zysku? Musisz sam znaleźć odpowiedź.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zdobądź odpowiednią wiedzę

Naturalnie jeśli chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich, to musisz znać podstawowe pojęcia (poznasz je w naszym poradniku dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich), co to są takie pojęcia jak valuebet, system bukmacherski czy nawet AKO czy solo (chociaż te ostatnie pewnie już znasz). Dobrym miejscem na zdobycie tych informacji są na przykład fora bukmacherskie, na których na pewno znajdziesz wiele przydatnych informacji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.