Jak obstawiają zawodowi typerzy?

1490

Na forach bukmacherskich nie brakuje wielu pytań związanych z tym zagadnieniem. Okazuje się, że jest naprawdę sporo graczy, którzy żyją wyłącznie z bukmacherki. Na czym najbardziej skupiają się w swojej pracy profesjonaliści? Jak obstawiają zawodowi typerzy w Polsce? Co jest dla nich istotne?

jak obstawiają zawodowi typerzy
Jak obstawiają i gdzie zawodowi typerzy w Polsce?

Właściwe zarządzanie kapitałem

Aby wygrywać trzeba nie tylko grać. Taka postawa do niczego dobrego nie prowadzi. Każdy gracz, początkujący czy zawodowy typer musi zrozumieć, jak bardzo ważne jest zarządzanie własnym kapitałem, który przeznaczamy na obstawianie w zakładach bukmacherskich. Zawodowi typerzy doskonale zdają sobie sprawę z tego aspektu. Często uczą się tego miesiącami. Można być dobrym w swoim fachu. Można naprawdę przewidywać rozstrzygnięcia różnego rodzaju spotkań – biorąc pod uwagę najpopularniejsze i mniej wybierane przez użytkowników dyscypliny. To może być jednocześnie… za mało, aby regularnie powiększać stan swojego konta. Istotne jest to, aby stawki na kuponach były po prostu za każdym razem optymalnie dobrane. Każda osoba początkująca nie może zatem zapominać o tym aspekcie.

Okazuje się, że eksperci nie grają za 50%, czy nawet więcej, swojego kapitału (uwzględniając pojedyncze kupony). Może dla niektórych będzie to niespodzianka, aczkolwiek fachowcy od tej branży stawiają maksymalnie za kilka % posiadanego w tym momencie budżetu. Przyjmuje się, że gra za 4%-5% jest już uważana za dość ryzykowną.

betfan typowanie bez podatku
Jak obstawiać bez podatku legalnie? W Betfan online!

Odpowiedni system bukmacherski

Bardzo ważnym czynnikiem jest także odpowiedni system bukmacherski. Profesjonalni gracze zwracają uwagę na tę kwestię od samego początku. Model gry musi być dobrany pod kątem danego typera. Ważne jest, aby uwzględnić zatem kilka najważniejszych punktów. Każdy gracz firmy bukmacherskiej musi zdecydować się na taki system, który będzie dla niego odpowiedni m.in. pod kątem stawek oraz kursów na konkretne kupony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chodzi tutaj o to, aby przy określonej skuteczności wychodzić na swoje. Czasami zawodowi typerzy po kilku tygodniach albo miesiącach zmieniają system gry. Dostrzegają bowiem pewne luki w konkretnym modelu. Modyfikują zatem początkowe założenia. Tak, aby ich zarobki każdego kolejnego miesiąca były po prostu możliwie jak największe.

Gdzie obstawiają zawodowi typerzy?

Takie pytanie również bardzo często pojawia się na forach typu betonline.net.pl i podobnych. Gdzie typują mecze profesjonalni typerzy? Odpowiedź jest bardzo prosta, obstawiają w zaufanych i bezpiecznych firmach jak STS czy Fortuna. Dlaczego? Ponieważ limity na duże stawki są tam największe. Co to znaczy? otóż gracze, którzy często wygrywają maja nakładane limity przez bukmacherów, po to żeby firma za dużo nie traciła, ale STS i Fortuna takie limity nakładają najrzadziej ze wszystkich legalnie działających bukmacherów w Polsce.

sts darmowy bonus bez depozytu
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Dokładna analiza typów

Co jeszcze trzeba zrobić, aby systematycznie wygrywać pieniądze? Nie obejdzie się bez skrupulatnej analizy każdego tak naprawdę zagranego zdarzenia na kuponie. Od razu warto zauważyć, że specjaliści od tej branży grają przeważnie single lub najwyżej 2 mecze. Dzięki temu jest po prostu większe prawdopodobieństwo, że ich kupon okaże się koniec końców wygrany. Fachowcy bardzo skrupulatnie przykładają się do analizy. Na początku zbierają informacje. Na przykład dotyczące konkretnego zawodnika czy drużyny. Wszystko w zależności od wybranej dyscypliny sportowej.

Generalnie zawodowi typerzy wychodzą z takiego założenia, że im więcej zdobędą informacji, tym będą mieli po prostu większe szanse na to, aby ograć bukmachera. Trzeba zatem czerpać wzorce od najlepszych ekspertów z tej konkretnej kategorii. Jeśli chcesz wygrywać, to musisz odpowiednio zarządzać kapitałem. Należy również znaleźć optymalny sposób gry oraz nie bagatelizować kwestii związanej z analizami granych potyczek.