Jak grać u najlepszych bukmacherów – od rejestracji po pierwszy kupon

22
Jak grać u najlepszych bukmacherów – od rejestracji po pierwszy kupon

Alternatywą dla standardowego modelu obstawiania są zakłady w sieci. Najlepsze podmioty hazardowe mocno rozpieszczają swoich użytkowników. Wszystko dlatego, że dają im do wyboru bardzo dużo opcji. Jak można dokładnie grać? Co trzeba podać w czasie rejestrowania konta online? Jeśli zostaniesz z nami do końca, to przeprowadzimy Cię krok po kroku do momentu obstawienia premierowego kuponu.

Jak można grać w STS?

Dawniej ludzie nie mieli aż tak dużego pola do popisu. Funkcjonowały bowiem jedynie punkty stacjonarne. Do dzisiaj ta metoda jest czasami wybierana. M.in. właśnie STS ją na co dzień oferuje. Pod tym kątem ta firma bukmacherska ma zdecydowanie najwięcej punktów na terenie całego naszego kraju. Ten model typowania jest przede wszystkim wybierany przez osoby, które mieszkają niedaleko. Także ludzie starsi chętnie decydują się na granie w punktach stacjonarnych. Tutaj chodzi głównie o przyzwyczajenie. Nie da się jednak ukryć, że punkty stacjonarne STS są generalnie coraz rzadziej odwiedzane. Wszystko dlatego, że ludzie mają świadomość, iż typowanie w sieci jest szybkie, wygodne, komfortowe i bezpieczne. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska posiada odpowiednie papiery, by oferować zakłady wzajemne nie tylko stacjonarnie, ale także właśnie drogą online. Jak jeszcze możesz grać? Przy pomocy aplikacji mobilnej. To narzędzie musi być ściągnięte, a potem zainstalowane. Np. na Twoim telefonie komórkowym.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Na czym polega rejestracja?

Z tych wszystkich opcji wyselekcjonowałeś obstawianie w sieci? To dobry wybór. Coraz częściej ludzie decydują się na takie właśnie rozwiązanie w praktyce. Aby obstawiać w sieci, musisz przede wszystkim założyć internetowe konto bukmacherskie. Nie ma tutaj nic trudnego. Dodatkowo ta czynność nie jest czasochłonna. A dzięki niej będziesz mógł obstawiać najlepsze typy bukmacherskie. Swoje albo podpatrzone od innych. W tym temacie panuje dowolność. W trakcie rejestracji należy m.in. podać imię, nazwisko, adres zamieszkania itp. Obawiasz się o to zagadnienie? Przede wszystkim jest to standardowa procedura. Stosowana przez wszystkie podmioty hazardowe. STS działa legalnie. Stosuje się do przepisów m.in. dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym nie masz się o co martwić. Podawane informacje w czasie rejestracji będą pieczołowicie chronione. Samo zakładanie konta nie trwa długo. Potem trzeba jeszcze wpłacić pieniądze. Wówczas (po ich zaksięgowaniu) będzie można przystąpić do właściwego grania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

W jaki sposób obstawić premierowy kupon?

Dokładna analiza to podstawa. Musisz precyzyjnie sprawdzić wszystkie istotne kwestie, zanim zdecydujesz się na obstawienie kuponu. Rekomenduje się granie singli lub dubli (za mniej więcej dwa procent ze stanu konta). Masz już wyselekcjonowany typ z Twojej ulubionej piłki nożnej? W takim razie należy w niego kliknąć. Następnie trzeba wpisać stawkę. Co dzieje się dalej? Musisz tylko potwierdzić chęć zagrania kuponu. I to wszystko (jak widać, nie jest to skomplikowane zadanie).