Granie taśm – czy to się opłaca?

204
Granie taśm – czy to się opłaca?

Tak naprawdę każdy na początku swojej drogi z bukmacherką zagrał minimum jeden raz tak zwaną taśmę. Co kryje się jednak pod tym pojęciem? Dlaczego taśmy, szczególnie wśród początkujących, są szczególnie często wybierane? Czy jest to w ogóle opłacalne w aspekcie ekonomicznym? Jak wyglądają taśmy w kontekście ogrywania bukmacherów? O tym możesz dowiedzieć się, jeśli dokładnie przeczytasz (od deski do deski) poniższy artykuł.

Co to są taśmy?

Dla osób, które mają już jakiekolwiek doświadczenie w firmach hazardowych to pojęcie jest znane. Ty jeszcze nie założyłeś nawet konta? Na razie przeglądasz rozmaite strony internetowe i szukasz cennych dla siebie informacji? To dobra postawa. Warto przygotować się do gry nie tylko pod kątem merytorycznym, ale tak samo mentalnie. Trzeba wiedzieć, że taśmy to zaś… nic dobrego. Ale po kolei. Są to kupony AKO (inaczej określane jako akumulowane). Warto zapamiętać sobie te skróty. Trzeba zaznaczyć, że taśmy składają się z kilku, kilkunastu (przeważnie) albo nawet… kilkudziesięciu zdarzeń. Wszystkie są zaś typowane wyłącznie na jednym kuponie. Jeśli nie mamy tutaj żadnych dodatkowych systemów, to musi wejść dosłownie każde wydarzenie, by finalnie triumfować i odebrać pieniądze od bukmachera (stacjonarnego albo w necie). Sam pewnie przyznasz, że nie jest to łatwe, prawda? Wszak im więcej wydarzeń na jednym kuponie, tym o wiele mniejsze szanse na powodzenie.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Dlaczego osoby początkujące szczególnie często je obstawiają?

Mimo wszystko, taśmy są dość popularne. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę osoby, które dopiero zaczynają… Dlaczego jednak tak się właśnie dzieje? Tutaj nie ma przypadku. Osoby młode, początkujące itd. uważają, że wystarczy postawić na kilkanaście znanych klubów (na przykład piłkarskich), by bez większego trudu i wysiłku wygrać pieniądze w firmach hazardowych. Dodatkowo zaufani bukmacherzy, tacy jak np. Fortuna, posiadają w ofercie AKO, przez co zachęcają nas do gry tych kuponów. Na pierwszy rzut oka wydaje się to prostym sposobem na szybki i bardzo dobry zarobek. Ludzie stawiają zatem na Manchester City, Liverpool, Manchester United, Barcelonę, Real Madryt, Bayern Monachium, Borussię Dortmund, PSG, Juventus, Inter Mediolan itp. Takich wydarzeń jest przeważnie kilkanaście, a czasami nawet… i kilkadziesiąt. Niestety, bardzo rzadko zdarza się tak, żeby w czasie jednego weekendu wygrali wszyscy faworyci. Możesz sobie prześledzić, jak to wyglądało na przykład w poprzedniej kampanii. Zazwyczaj minimum jedna lub dwie drużyny remisowały, lub nawet przegrywały swoje spotkania. Niemniej jednak nie brakuje osób, które uważają, że to dobry sposób na zarobek. Dopiero potem przekonują się, że to wcale nie jest taka prosta sprawa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy jest to opłacalne w aspekcie finansowym?

Zdecydowanie nie. Oczywiście, istnieje szansa, że uda Ci się wygrać dzięki taśmie sporo pieniędzy. I to przy niewielkich nakładach finansowych. Wszak te wydarzenia możesz obstawiać już od nawet kilku PLN. Jest jednak małe prawdopodobieństwo, że coś takiego się finalnie wydarzy. Wystarczy tylko jedna wpadka, by cały kupon był przegrany. W dłuższej perspektywie czasu to nigdy nie jest zatem opłacalne. Warto o tym pamiętać.