Gdzie szukać kodów promocyjnych? W STS czy u bukmachera Fortuna?

50

Korzystając z kodów promocyjnych możesz zagwarantować sobie np. atrakcyjne bonusy. Jak je jednak znaleźć? Sposobów, by stać się posiadaczami przydatnych kodów jest na szczęście minimum kilka. Poznaj najpowszechniejsze opcje w tym temacie.

Fora bukmacherskie

Interesują Cię przede wszystkim takie firmy bukmacherskie, jak STS i Fortuna? Chcesz się tam niedługo zarejestrować? A może już masz konta, a teraz szukasz kodów promocyjnych? Taką postawę w 100% rozumiemy. W końcu STS i Fortuna to najlepsze firmy hazardowe w Polsce (przynajmniej w tym momencie). W jaki sposób znaleźć kody, by zgarnąć np. sts bonus? Nie ma przeszkód, by szukać ich na forach bukmacherskich. Warto zaznaczyć, że ta branża rozkwita. Obecnie jest ona w 100% legalna. Znowelizowanie Ustawy Hazardowej przyczyniło się do tego, że rynek zakładów wzajemnych na terenie Polski został odpowiednio uregulowany. Możesz być zatem pewny tego, że typowanie jest w 100% legalne. Nic dziwnego, że powstaje coraz więcej stron właśnie o tematyce bukmacherskiej. Na takich witrynach możesz dowiedzieć się, jakie są najlepsze podmioty hazardowe, gdzie warto zarejestrować się w pierwszej kolejności itp. Dodatkowo masz sposobność zgarnąć aktualne kody promocyjne. Dzięki temu możesz liczyć na hojny bonus itd. Jak to jest w przypadku STS? Jeśli wpiszesz kod, to zgarniesz (bez depozytu) freebet w wysokości 25 PLN. Podobną ofertę przygotowała dla nowych użytkowników Fortuna. Na co możesz jednak liczyć? Jeśli wpiszesz fortuna kod promocyjny, to otrzymasz 20 PLN na start. Oczywiście, to nie jedyne bonusy oferowane dla nowych userów. Wszak główna promocja STS to obecnie 100% do 1200 PLN. Z kolei Fortuna zapewnia zakład bez ryzyka do 600 PLN (są to bonusy zależne od wpłaconego depozytu).

Rankingi bukmacherów online

Na pewno cały czas zastanawiasz się nad innymi sposobami, by znaleźć kody promocyjne. Nie ma przeszkód, by odwiedzać rankingi firm hazardowych. Chcesz dowiedzieć się, gdzie się zarejestrować? Obecnie na czołowych miejscach nie ma niespodzianek. W większości rankingów przoduje STS. Na drugim miejscu jest zaś przeważnie Fortuna. Warto dodać, że rankingi firm hazardowych są bardzo uniwersalne. Te klasyfikacje nie tylko opisują poszczególne firmy hazardowe. Możesz także dowiedzieć się właśnie o kodach promocyjnych dla nowych userów itd.

Warto krótko wspomnieć o tym, że popularne strony (np. o tematyce sportowej albo stricte bukmacherskiej) kooperują z bukami. Co jakiś czas są oferowane kody promocyjne tylko dla użytkowników danego portalu. Watro zatem śledzić na bieżąco takie informacje. Wszak dzięki temu bez większego trudu możesz zainkasować sporo pieniędzy.

Niektóre informacje są podawane bezpośrednio na stronie buka

Czasami nie trzeba daleko szukać, by znaleźć aktualne kody promocyjne. Dlaczego? W końcu niektóre promocje są aktywowane kodami, które są podawane… na stronach internetowych firm hazardowych. Jest tam określone, co trzeba wpisać itp. Nie zaszkodzi też co jakiś czas wejść np. na czat live i spytać się o aktualne promocje.