Gdzie najlepiej obstawiać tenis ziemny? LV BET czy Noblebet?

85

Gracze tych firm bukmacherskich chętnie obstawiają na lvbet.pl i noblebet.pl właśnie tenis ziemny. Ty jeszcze zaś nie dokonałeś rejestracji? W związku z tym zastanawiasz się, gdzie będzie to dla Ciebie bardziej opłacalne? Jaka jest dokładna oferta obu tych bukmacherów na tenis ziemny? Gdzie są zaś wyższe kursy?

Tenis ziemny – dlaczego jest tak popularny w Polsce?

Obecnie nie brakuje osób, które na co dzień chętnie obstawiają rozgrywki tenisa ziemnego. Dlaczego jednak ta dyscyplina jest tak popularna? W naszym kraju nie brakuje ludzi, którzy hobbistycznie uprawiają tę dyscyplinę sportu. Na skutek tego można miło spędzić wolny czas oraz zadbać o lepsze funkcjonowanie własnego organizmu itp. Na popularność tej właśnie dyscypliny niewątpliwie wpływają też sukcesy młodej Igi Świątek. Polka w poprzednim roku kalendarzowym zanotowała triumf we French Open. W minionej edycji także spisywała się dobrze w grach singlowych i deblowych. A jak rodakowi/rodaczce dobrze idzie, to jest obstawianych więcej zakładów.

Oferta na tenis ziemny w LV BET i Noblebet

Można napisać, że na lvbet.pl oraz tak samo na noblebet.pl oferta na tenis ziemny jest wręcz bliźniacza. Są to dwie inne firmy hazardowe. Niemniej jednak oferta jest wyjątkowo podobna. Zaraz zaś podamy kilka przykładów na potwierdzenie tej tezy. Obecnie możesz zagrać blisko 200 zdarzeń w obu tych bukmacherach internetowych. Na lvbet.pl do dyspozycji jest 197 opcji. Z kolei na noblebet.pl tylko… jeden zakład mniej. Aktualnie (stan na 17 czerwca 2021 roku) masz sposobność obstawiać m.in. turnieje w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Francji, czy Niemczech. Nic nie stoi na przeszkodzie, by grać zawody najbardziej prestiżowe, i jak mało popularne spotkania. To mocna strona zarówno LV BET, jak i Noblebet.

Oferowane kursy

Jak ma się zaś sprawa z kursami? Szczerze mówiąc, tak naprawdę nie dziwi nas to, że w obu tych firmach hazardowych nie brakuje Klientów. Wszak z jednej strony można obstawiać przeróżne zakłady. Niedługo na dobre rozpocznie się okres gry na trawie. Zarówno LV BET, jak i Noblebet mają zaś mnóstwo zakładów do typowania. Kursy są zaś atrakcyjne. Gdzie bardziej opłaca się typować tenis ziemny? Generalnie w obu tych właśnie firmach hazardowych kursy są dość zbliżone. Np. dzisiaj w Londynie zostanie rozegrany ciekawie zapowiadający się pojedynek. Zmierza się zaś Matteo Berrettini i Andy Murray. Faworytem jest ten pierwszy. W LV BET kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.35. Z kolei w Noblebet jest on oszacowany na 1.33. To potwierdza, że notowania są zbliżone.

Podsumowanie

Jeśli lubisz oglądać i typować spotkania tenisa ziemnego, to warto zarejestrować się w tych bukmacherach internetowych. Trzeba podkreślić, że są to legalne podmioty, które zapewniają naprawdę bogatą ofertę. Nie tylko na najbardziej popularne turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema. Możesz dodatkowo liczyć na atrakcyjne kursy. Gdzie zaś bardziej opłaca się typować pojedynki? Ogólnie oferta obu tych bukmacherów jest podobna. Warto jednak dokładnie sprawdzić, gdzie są nieco lepsze notowania, by wygrać więcej pieniędzy.