eWinner – legalny bukmacher online

158

Dzisiaj kolejny bukmacher otrzymał zezwolenie od Ministerstwa Finansów (zezwolenie nr. PS4.6831.29.2017). To już kolejny w tym roku legalny bukmacher, który może świadczyć usługi bukmacherskie w Polsce. Dzięki temu stale powiększa się lista bukmacherów, u których można bezpiecznie grać.

ewinner bukmacher
Legalny bukmacher eWinner

Zakłady bukmacherskie Ewinner

Legalny bukmacher eWinner jest dużą niewiadomą, gdyż póki co nie wiele o nim wiadomo, mamy oczywiście nadzieję, ze będzie to spora konkurencja dla takich bukmacherów jak eTOTO, Fortuna czy też STS.

To na co liczą klienci bukmacherów to głównie wysokie kursy, ciekawe bonusy i szeroka oferta zakładów na szereg dyscyplin sportowych, a także tych wirtualnych, które są co raz bardziej popularne.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Ewinner to wciąż niespodzianka

Jeszcze niewiadomo jak będzie wyglądała strona internetowa bukmachera eWinner, wiemy juz na pewno, że będzie znajdowała się pod adresem ewinner.pl. Ciekawostką zostaje tez kwestia bonusów i promocji bukmacherskich, czy będzie bonus powitalny, darmowy zakład, freebet albo czy dostępny będzie kod promocyjny.

Jeśli będzie wiadomo już coś więcej to pojawią się kolejne artykuły o tym nowym legalnym bukmacherze online Ewinner.

________
Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.