Dlaczego gracze zaczynają obstawiać zakłady na sporty wirtualne częściej?

138

Głównym powodem rozpowszechnienia się zainteresowania sportami wirtualnymi jest oczywiście pandemia – w końcu od zeszłej wiosny nie było wielu regularnych zajęć sportowych. Ale czy to jedyny powód, dla którego wirtualne sporty stają się coraz bardziej popularne? O tym dowiesz się już za chwilę!

Dlaczego gracze zaczynają obstawiać zakłady na sporty wirtualne częściej?

Zalety zakładów wirtualnych

Bukmacherzy w Polsce oferują zakłady na wirtualne sporty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – w wersji wirtualnej możesz także wybrać te najpopularniejsze sporty. Dlatego nie musimy się martwić, czy nie będzie prawdziwego meczu lub czy Liga Mistrzów powróci dopiero w przyszłym roku.

Po drugie, są odskocznią i alternatywą dla profesjonalistów, którzy chcą odpocząć od prawdziwych rozgrywek. Ich czas jest znacznie krótszy niż w przypadku prawdziwych sportów (około 8-10 minut na mecz), a wynik meczu można powiedzieć, jest nieprzewidywalny.

Popularność znacznie zakłóciła grafik klasycznych gier, a także przyczyniła się do tego, że sporty wirtualne stają się coraz bardziej popularne. W końcu wszystko tutaj opiera się na algorytmach zależnych od komputera. Ostatnim aspektem, który świadczy o rosnącej popularności sportów wirtualnych, jest fakt, że niemal każdy legalny bukmacher oferuje zakłady na sporty wirtualne. Oprócz tego bukmacherzy dorzucają ciekawe bonusy, czy poszerzają też swoją ofertę na takie zakłady. To pokazuje, że zainteresowanie graniem w wirtualnych zakładach sportowych rośnie z dnia na dzień.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać wirtualne mecze?

Podobnie jak w przypadku innych zakładów, odpowiedź na to pytanie jest całkiem prosta. Obstawianie gier wirtualnych to prawie to samo, co obstawianie klasycznych sportów czy e-sportów. Po prostu wybierz interesujący Cię sport, wybierz kurs i postaw kupon.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Twoja wygrana zostanie przelana na Twoje główne konto. W zależności od możliwości wybranej firmy bukmacherskiej, możesz wybierać spośród wielu różnych aktywnych rynków zakładów. Od klasycznych wyników pojedynków po zwycięskie sety, liczbę bramek, liczbę meczów itp. Wszystko zależy od wybranej przez ciebie dyscypliny. Oprócz obstawiania wirtualnych meczów zwróć uwagę na kursy czy możliwość obejrzenia transmisji z danej rozgrywki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest obstawiać ten rodzaj zakładu?

Przez dłuższy czas nie ma sensu. Oczywiście można to wykorzystać jako naszą odskocznię, ale warto wziąć pod uwagę, że skoro nikt poza bukiem nie wie, jak działa algorytm, dlatego znalezienie odpowiednich zależności w przypadku zakładów na sporty wirtualne może być bardzo trudne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.