Czym jest i jak działa Betgames w STS?

184

Dla większości graczy w zakładach bukmacherskich jest oczywistym, że STS stanowi jeden z najlepszych zakładów bukmacherskich w Polsce zarówno pod względem punktów naziemnych jak i liczby zakładów jakie są zawierane przez Internet. Dodatkowo jest to lider innowacji w swojej dziedzinie – co oznacza, iż w każdym momencie dzięki odpowiednio sprecyzowanej ofercie stara się on przebić konkurencję i przyciągnąć jak najwięcej graczy. W związku z tym zarząd zakładu bukmacherskiego podjął niecodzienną decyzję, i umożliwił korzystanie z serwisu Betgames dotyczącego najogólniej mówiąc obstawiania symulowanych gier w karty.

sts bezgames zakłady na poker
Legalne obstawianie pokera online w Betgames od STS

Jak można grać w Betgames?

Wbrew pozorom obstawianie wyników symulowanych gier karcianych nie jest skomplikowanym procesem. Możliwość obstawienia takiego zakładu można uzyskać poprzez oficjalną stronę STS i kliknięcie w górnej części ekranu baneru, który jest opisany jako Betgames, czyli obstawianie gier. Po przejściu na kolejną stronę obstawiający zostanie automatycznie przekierowany do miejsca gdzie może wybrać jedną z trzech bardzo popularnych gier karcianych:

  • Wojna
  • Poker 
  • Bakarat

Wszystkie wyżej wymienione gry karciane zaliczają się do popularnych i ciekawych gier hazardowych, które zawsze przyciągają wiele osób. Kilka słów o tych grach bo być może nie wszyscy znają proste zasady tych karcianek.

sts darmowy bonus bez depozytu
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Gra „Wojna”

Jest to jedna z trzech możliwych do typowania gier w tym serwisie i zarazem stanowiąca jedną z najbardziej znanych i popularnych gier karcianych. Co więcej symulacja prawdziwej gry w bardzo podobny do rzeczywistej gry imituje rozgrywkę między dwoma graczami (dokładnie pomiędzy graczem a krupierem). Zasady w tej grze są proste i klarowne – każdy z graczy otrzymuje po jednej karcie, a uczestnik posiadający mocniejszą kartę wygrywa dane rozdanie.

W momencie gdy gracz oraz krupier otrzymają takie same karty następuje „wojna”, czyli przykrycie tej karty kolejną z talii, oraz nałożenie na parę kart trzeciej karty, w której karta silniejsza jednego z graczy wygrywa. Warto tutaj nadmienić, że w każdym przypadku kartę jako pierwszy otrzymuje gracz. Sama gra odbywa się przy użyciu standardowej talii 52 kart, a obstawiający mogą swobodnie decydować, na który wynik postawić.

Gra „Poker”

Gra karciana Poker stanowi druga z trzech możliwych opcji obstawiania swoich zakładów  w serwisie Betgames. Sama gra w Pokera opiera się w głównej mierze na cieszącej się niezwykłą popularnością odmianie tej gry Texas Hold’em. Bazując na oryginalnej grze choć w wersji przygotowanej przez serwis Betgames, wirtualny krupier również rozdaje każdemu  z 6 graczy po 2 karty po czym na stole kładzie kolejne 5 kart tworzących zjawisko zwane „Board”.

Gra jest wygrana przez tego użytkownika, który jako pierwszy przy użyciu wyłącznie dwóch kart na ręku oraz 5 kart pozostawionych na stole ułoży możliwie jak najmocniejszą parę kart (zaczynając od najsłabszej pary a kończąc w miarę możliwości na najsilniejszym pokerze). Każda rozgrywka w Pokera składa się z 4 rund,  w której obstawiający mogą brać udział w minimum jednej a maksymalnie we wszystkich rundach. 

bukmacher betfan bonus opinie promocje
Polski bukmacher Betfan – Bonus, opinie, kod promocyjny

Gra „Bakarat”

Ta gra stanowi trzecią i jednocześnie ostatnią opcję w Betgames, w której można obstawiać wyniki danej rozgrywki. Tak jak w przypadku pierwszej z opisywanych gier karcianych „Wojnie” udział w tej grze biorą dwaj gracze- krupier oraz gracz jako przeciwnik. W trakcie trwania gry każdy uczestnik gry otrzymuje po dwie lub czasami nawet po trzy otwarte karty (jedną po drugiej). Głównym celem tej gry jest zebranie kart o łącznej wartości 9 punktów lub możliwie jak najbliżej tej wartości.

Jeżeli obydwaj gracze zdobędą taką samą ilość punktów, wówczas jest remis, natomiast w momencie gdy ilość zdobytych przez jednego z graczy punktów wynosi 10 lub jest większa, wówczas liczba uzbieranych przez gracza punktów jest równa drugiej cyfrze w wyniku ogólnym. Na ten przykład jeżeli jeden z graczy zdobył 14 oczek, wówczas wynik obstawiającego wyniesie 4 punkty. Z kolei sama rozgrywka w grę karcianą Bakarat jest prowadzona w 4 rozgrywkach.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

W jaki sposób można obstawiać Betgames w STS?

Aby móc postawić zakład na jedną z gier karcianych Betgames w STS wystarczy przejść kilka prostych kroków:

  • Należy zalogować się do swojego konta w serwisie STS;
  • Dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto (jeśli jest to wymagane);
  • Po kolei wybrać grę na jaką chce się obstawiać, kategorię zakładu oraz przedstawić jaki będzie wynik rozgrywki;
  • Następnie należy podać kwotę za jaką chce się obstawiać dany zakład w polu „Stawka”;
  • Na końcu należy kliknąć przycisk zakład, oraz poczekać chwilę na pojawienie się komunikatu „Poprawnie przyjęto zakład”.

Wówczas można mieć pewność, iż zakład został pozytywnie rozpatrzony przez system, a nasze obstawienie jest aktualne. Należy też dodać, że wysokość samej wygranej, podobnie jak w przypadku zakładów bukmacherskich, wyliczana jest na podstawie przemnożenia stawki przez kurs w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Czy obstawianie zakładów Betgames w STS jest zgodne z prawem?

Co prawda ustawa hazardowa z 2017 roku surowo zabrania korzystanie z kasyn online w Polsce z wyłączeniem kasyn kontrolowanych przez państwo (zakaz obejmuje m.in takich gier jak Poker). Jednak rozgrywki Betgames wpisują się w polskie prawo jako zakłady bukmacherskie, które bardziej przypominają swoim kształtem popularne obstawianie wyników meczy i rozgrywek sportowych co jest całkowicie legalne i dopuszczalne w Polsce.

Sposób w jaki działa Betgames w STS w żaden sposób nie narusza ustawy regulującej rozgrywki hazardowe, a więc można być spokojnym, iż korzystając z tego rodzaju usług nikt nie złamie prawa.

Z kim można skontaktować się w sprawie dodatkowych pytań?

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania serwis zaprasza do skontaktowania się  24 godziny na dobę przez 7 dni  w tygodniu poprzez adres e-mail. Wszelkie dodatkowe kwestie, zapytania oraz wątpliwości zostaną tam szybko i sprawnie rozwiązane.

STS to pierwszy legalny bukmacher na rynku polskim, który podjął decyzję o rozszerzeniu swojej oferty o gry karciane. Bazując na świetnej opinii wielu użytkowników oraz doświadczeniu można stwierdzić, iż jest to bukmacher warty uwagi, jeśli ktoś chce obstawiać zakłady w grach karcianych. Zapewniając bezpieczeństwo oraz przejrzystość w działaniu każdy użytkownik może być pewien, że będzie to stanowiło dla niego świetne doświadczenie.

darmowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus