Czy STS to nadal najlepszy bukmacher w Polsce 2020?

136

Zastanawiasz się gdzie założyć konto u bukmachera? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat popularnej firmy bukmacherskiej STS? Czy ludzie chętnie rejestrują się w STS w roku 2020? Czy jest to bukmacher całkowicie legalny w Polsce? Na jakie atrakcje, bonusy i promocje mogą liczyć tutaj nowi użytkownicy?

sts najlepszy bukmacher w polsce
Czy bukmacher STS jest cały czas najlepszy w roku 2020?

STS to legalny bukmacher działający nie tylko w Polsce

Zakłady bukmacherskie STS to w tym momencie najpopularniejsza firma bukmacherska, która działa na terenie naszego kraju. Ma naprawdę wielu zadowolonych klientów, których miesiąc po miesiącu przybywa. Ta firma oferuje legalne usługi, ponieważ posiada odpowiednie licencje otrzymane od Ministerstwa Finansów. Konkluzja jest zatem prosta. Gracze, którzy zdecydują się założyć konto w tym bukmacherze mogą bez żadnego kłopotu nie tylko grać, ale także wygrywać pieniądze. Ewentualne wiktorie nie będą budziły żadnych zastrzeżeń biorąc pod uwagę m.in. Urzędy Skarbowe itp.

Od pewnego momentu bukmacher STS prężnie działa nie tylko u nas, ale także poza krajem. Obecnie gracze mogą obstawiać wydarzenia sportowe – biorąc pod uwagę tego bukmachera – na kilka różnych sposobów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stawiać za gotówkę w punktach stacjonarnych, których jest naprawdę bardzo dużo w naszym państwie. Coraz popularniejsze jest granie przez internet. Bez żadnego kłopotu możesz obstawiać wydarzenia sportowe także w swoim telefonie komórkowym, korzystając z bardzo dobrej aplikacji mobilnej do obstawiania meczów w STS online.

darmowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Atrakcyjny bonus powitalny w STS

Co przekonuje ludzi do tej firmy bukmacherskie? Na pewno jest to aspekt dotyczący poczucia całkowitego bezpieczeństwa oraz komfortu. Poza tym nie brakuje tutaj atrakcyjnego bonusu powitalnego, oraz promocji bez depozytu w kwocie 29 PLN. W tym momencie możesz zgarnąć na start nawet 1200 PLN. Jak to jednak zrobić? Okazuje się, że sprawa jest bardzo prosta. Na samym początku należy założyć konto na stronie www.sts.pl. Następnie trzeba wpłacić odpowiednią sumę pieniędzy, która STS pomnoży do kwoty aż 1200 PLN. Bukmacher udostępnia rozmaite opcje, dzięki którym masz szansę zrealizować to zadanie. To m.in. przelew bankowy. Masz sposobność wybrać również karty kredytowe, portfele internetowe itp.

Drugi bonus związany jest jedynym na rynku bonusem bez depozytu w kwocie 29 PLN. Wystarczy podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, żeby otrzymać po rejestracji 29 PLN na obstawiania meczów.

Ciekawostką jest fakt, że w punktach stacjonarnych można dokonać wpłaty gotówkowej, która trafi na konkretne konto. Przypominamy, iż jest to bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu. Maksymalnie możesz zgarnąć 1200 PLN. Aby to zrobić, trzeba po prostu wpłacić tyle samo pieniędzy. Wtedy na Twoim koncie będzie 2400 PLN. Można także oczywiście wpłacać mniejsze sumy. Jeśli np. zdecydujesz się na wpłatę w wysokości 200 PLN, to drugie tyle dostaniesz od STS i będziesz miał 400 PLN.

Betgames w STS to obstawianie Pokera online

Jak wiadomo w ustawie hazardowej wpisane jest, że gra na pieniądze w pokera online jest zakazane, dlatego żaden bukmacher czy inna firma hazardowa jej w Polsce nie udostępnia, oczywiście pomijając te, które nie posiadają licencji w Polsce.

Dlatego Polski bukmacher STs wymyślił, że skoro nie można grać w pokera online to można go obstawiać! I faktycznie, usługa Betgames STS umożliwią typowanie symulowanej gry w pokera, wojny czy bakarat. Dzięki temu można spróbować swoich sił w grach karcianych.