Czy bukmacher bet365 jest legalny?

59

Jeden z najbardziej popularnych bukmacherów na świecie to bet365, od lat numer jeden w Polsce, do czasu nowelizacji ustawy hazardowej, w której żeby bukmacher był legalny musi posiadać zezwolenie Ministra Finansów. Czy w takim razie bukmacher bet365 jest legalny w Polsce?

legalny bet365
Czy bet365 jest legalny w Polsce?

Bukmacher bet365 zezwolenie na działalność

Plotki o staraniu się przez bukmachera bet365 o licencję (zezwolenie) na działalność pojawiają się niemal od samego początku jak została wprowadzona nowa ustawa hazardowa w Polsce, czyli 2017 roku.
Sam bukmacher nie dementował tej pogłoski przez co opinie się nasilały i mieliśmy bardzo dużą nadzieję, że w 2018 roku takie zezwolenie bet365 otrzyma, stało się jednak inaczej.

Póki co bukmacher bet365 takowej licencji nie uzyskał, przez co nie może legalnie działać i oferować swoich usług mieszkańcom naszego kraju. Użytkownicy, którzy grają u tego bukmachera popełniają przestępstwo, za które mogą zostać surowo ukarani, gdyż udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grozi konsekwencjami prawnymi.

2019 jest rokiem, w którym spodziewamy się co najmniej 10 nowych zezwoleń na działalność hazardową, mamy wielką nadzieję, że w tej puli nowych bukmacherów pojawi się również wyczekiwany bet365. Już wkrótce dowiemy się kto uzyskał nowe licencje.