Co to są fixy i insidery?

563

Fixy i insidery są to ostatnio bardzo popularne określenia. Istnieje wiele sprzeczności w tej kwestii i dla niektórych graczy nie jest jasne, co to są fixy i insidery? Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy na ogólnie dostępnych stronach bukmacherskich, blogach bukmacherskich, forach bukmacherskich, ktoś da nam prawdziwe informacje, co obstawiać i jak w ogóle grać.

fixy i insidery
W zakładach bukmacherskich istnieją fixy i insidery

Ustawione i sprzedane mecze

Fixy i insidery to zamknięty obszar, który, jak zwykle, jest najbardziej atrakcyjny. Interesują się nim zarówno nowicjusze, jak i najbardziej zaawansowani gracze. W końcu każdy liczy na super typ, który nie będzie znany innym graczom. Na początku warto jednak przeczytać definicje omawianych pojęć.

Warto zatem wiedzieć, że insider to inaczej rodzaj meczu otrzymanego z powodu informacji poufnych, tj. zamiaru zwolnienia drużyny rezerwowej lub słabszej pozycji zawodnika. Z kolei fix to typ na meczu ustawiony, do którego dostęp może mieć tylko niewielka liczba poinformowanych grających. Internet jest pełen forów oferujących dostęp do zamkniętych, głównie płatnych stref z poprawkami i osób mających dostęp do informacji wewnętrznych. Niestety, zdecydowana większość z nich to typowe oszustwa. W przeciwnym razie zakłady sportowe byłyby bezsensowne.

freebet sts za darmo
Darmowy freebet w STS. Kod: BETONLINE

Fixy i insidery w zakładach bukmacherskich

Warto tym samym podkreślić, że oba te terminy mają prawie ten sam zakres znaczeniowy. Ich zastosowanie pozwala na poradzenie sobie z działaniami bukmachera, ale jedynym i niezwykle trudnym warunkiem jest znalezienie tutaj realnego rozwiązania. Internet jest pełen fałszywych różnego typu informacji, które są czasami sprzedawane za poważne pieniądze. Również bukmacherzy, którzy początkowo podają jedne z najlepszych typów na wygraną w Internecie tylko wtedy, gdy nikt inny nie wierzy w ich skuteczność. Po pewnym czasie jednak dostarczają informacji, które wyglądają na wiarygodne, ale są fałszywe i powodują straty dla wielu grających.

Dlatego też stosowanie poufnych informacji i jakichkolwiek kontaktów z osobami mającymi dostęp do informacji poufnych wymaga wielkiej staranności. Po pierwsze, liczy się sprawdzanie źródła, z którego chcemy uzyskać zestaw typów, niezależnie od tego, czy jest on płatny czy nie. Warto poprosić o skany wcześniej wygranych kuponów i przyjrzeć się im uważnie. Szczególną uwagę należy zwrócić na możliwość fałszowania wygranych kwot.

Najlepiej jeśli dowodem wygranej jest ważne zdjęcie kuponu lub certyfikat wygranej. Po drugie, należy upewnić się, że wybrany dostawca fix nie znajduje się na czarnej liście przeciwko oszustom. Bardzo prosto, zrobimy to, przeglądając jedną z aktywnych stron internetowych poświęconych zwalczaniu nadużyć finansowych. Po trzecie, kupujmy fixy i insidery tylko w firmach, które utrzymują swoje ceny na stałym poziomie. Oferty mogą być prostą próbą wymuszenia pieniędzy. Osoba, która ma prawdziwy przeciek, zawsze będzie go cenić i nie będzie chciała go sprzedać jak największej liczbie graczy.

Zakłady sportowe wymagają analizy lub komentarza. W żadnym wypadku nie należy kupować fixów i insiderów bez wyjaśnienia, skąd wziął się tego typu pomysł, ponieważ możemy przez to wiele stracić.