Bukmacher PZbuk – opinie, bonusy i darmowe promocje

53

PZbuk to nowa firma bukmacherska na polskim rynku zakładów wzajemnych. Od połowy 2018 roku może ona świadczyć swoje usługi w internecie w sposób w pełni legalny. Wszystko to za sprawą licencji, którą bukmacher otrzymał od Ministerstwa Finansów. PZbuk to firma bukmacherska, która jest częścią europejskiego konsorcjum o nazwie Cherry Online Polska sp. z o.o., której siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. W poniższym artykule przedstawiamy ofertę PZbuk oraz opisujemy jej stronę internetową.

bukmacher dla polaków pzbuk
Polski bukmacher internetowy PZbuk – opinie, bonusy, oferta zakładów

Jaka jest oferta zakładów PZbuk?

PZbuk to bukmacher, który posiada dość skromną ofertę promocyjną. Teraz w szczegółowy sposób opiszemy promocję kierowaną do nowych graczy. Mowa tutaj o akcji darmowy bonus 50 złotych – jest to tak naprawdę jedyna oferta bonusowa u tego bukmachera. By móc z niej skorzystać, najpierw trzeba się zarejestrować. Następnym krokiem powinno by obstawienie zakładu na kwotę minimalną 50 złotych po kursie minimalnym 2,0. W ten sposób po kolejnym logowaniu w zakładce „Darmowy zakład” uzyskamy możliwość dokonania zakładu wielokrotnego, którego wartość będzie wynosić 50 złotych. W tym przypadku kurs minimalny również musi wynosić 2,0.

Ważna informacja jest taka, że tym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać – ten fakt powoduje, że bukmacher PZBuk zbiera dużo pozytywnych opinii wśród nowych graczy. Należy jednak mieć na uwadze, że bardzo wielu polskich legalnych bukmacherów posiada dużo lepsze oferty dla początkujących graczy. Mowa tutaj na przykład o bonusach powitalnych 100% od wpłaty. 

bukmacher betfan bonus opinie promocje
Polski bukmacher Betfan – Bonus, opinie, kod promocyjny

Promocja Kombodoładowanie

Kombodoładowanie to oferta dedykowana kuponom AKO, czyli popularnym akumulatorom, podobna promocja dostępna jest w LVbet. Można w niej obstawiać mecze piłki nożnej w wybranych rozgrywkach. Biorąc udział w tej promocji, należy obstawić kupon AKO. Dzięki temu zakupiony kupon będzie mógł zyskiwać na wartości przy spełnieniu określonych warunków – od 1% w przypadku dwóch spotkań do nawet 15%, gdy dojdzie do 11 i większej ilości spotkań. Kombodoładowanie to oferta PZbuk, która jest bardzo atrakcyjna.

PZbuk opinie – strona internetowa bukmachera

Strona internetowa bukmachera PZbuk znajduje się pod adresem internetowym www.pzbuk.pl. Osoby, które odwiedzą ją po raz pierwszy, mogą zauważyć, że jest ona wykonana w sposób bardzo profesjonalny. Design jest prosty – dzięki temu jest bardzo ascetyczne i przyjemna dla oczu. Teraz pokrótce opiszemy podstawowe funkcjonalności witryny internetowej PZbuk. Po pierwszej, w ramce po lewej stronie jest klasyczna lista najpopularniejszych wydarzeń sportowych oraz dyscyplin, które można obstawiać u tego bukmachera. Na środku jest z kolei opis najważniejszych wydarzeń i spotkań zaplanowanych na najbliższy okres czasu.

betclic legalnie w polsce
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

„PZbuk to ciekawy bukmacher, nie ma najlepszych promocji i bonusów ale można grać wysokie stawki, kursy są ok, marża też, więc dla kogoś kto obstawia grubiej to PZbuk wydaje się być dobrym wyborem” – opinia o PZbuk z forum betonline.net.pl

Z prawej strony jest za to kupon online, który można postawić w dowolnie wybranej przez siebie chwili. Pod kuponem jest lista drużyn, których sponsorem są zakłady bukmacherskie PZbuk. Element, który rzuca się w oczy wszystkim nowym osobom odwiedzającym stronę tego bukmachera to z pewnością banner z napisem „Zarejestruj się!” – dzięki niemu wszystkie osoby zarejestrowane założeniem konta w serwisie bez problemu mogą to uczynić. 

Podsumowując, strona internetowa bukmachera PZbuk jest wykonana w sposób niezwykle profesjonalny i czytelny. Dzięki temu wszyscy gracze mogą na niej szybko znaleźć szereg interesujących ich informacji odnośnie bonusów, promocji oraz listy dyscyplin. W porównaniu ze stroną bukmachera Milenium, witryna PZbuk jest wykonana znacznie lepiej, dzięki czemu PZbuk opinie wśród graczy ma bardzo dobre.