Bukmacher ETOTO – co warto wiedzieć o firmie?

8

Na ten moment obstawiasz zakłady bukmacherskie drogą stacjonarną? Chcesz jednak coś zmienić? Wolisz grać online? Sporo osób wybiera w tym celu właśnie ETOTO. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości na temat tego podmiotu hazardowego, to czas najwyższy je rozwiać. A nasz artykuł zawiera wiele cennych, prawdziwych informacji, które są bardzo pomocne w czasie wybierania swojej firmy bukmacherskiej online.

etoto

Czy ETOTO działa legalnie?

Na ten temat powstało wiele pytań. Kluczowe jest to, by nie wierzyć nigdy nikomu na słowo. Oczywiście, firma bukmacherska ETOTO informuje na swojej stronie internetowej, że jest legalna. Wiemy, że to prawda. Zdajemy sobie sprawę, że dużo osób chce to jeszcze wszystko bardzo dokładnie zweryfikować. Aby nie było żadnych wątpliwości. W takim razie odsyłamy do strony internetowej https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Z tego portalu wynika czarno na białym, że swobodnie możesz obstawiać typy na dziś właśnie w ETOTO. Ta firma bukmacherska działa bowiem legalnie. Adres tej spółki z o. o to 00-503 Warszawa, ul. Żurawia 8. Jeśli chodzi o numer do KRS-u, to jest to 0000370248. W tym momencie ETOTO nie oferuje swoich usług stacjonarnie. Jeśli zatem chcesz obstawiać, to możesz to robić online lub dzięki aplikacji mobilnej. Obie te metody są bardzo popularne. Eksperci od bukmacherki, jak i sami Klienci chwalą te możliwości.

Jakie bonusy oferuje ETOTO w marcu 2023 roku?

Coraz większa popularność tego podmiotu hazardowego nie bierze się znikąd. Okazuje się, że ETOTO to nie tylko legalna firma bukmacherska. To także podmiot, który jest bardzo hojny. Warto zaznaczyć, że zainteresowani Klienci mogą np. liczyć na bonus 200% do 100 PLN. Chcesz poznać warunki? Są one bardzo proste do spełnienia. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie konta internetowego. Warto dodać, że mogą to zrobić tylko osoby pełnoletnie. Potem należy skorzystać z rozmaitych metod i wpłacić pieniądze. Jak to zrobisz, a kwota zostanie zaksięgowana, to otrzymasz potrojenie środków na grę. Aktualnie oferowany bonus to 200% do 100 PLN. Na co jeszcze można liczyć? To m.in. 20 PLN. Co ważne, te dwie dyszki są oferowane na skorzystanie z aplikacji mobilnej. Jeśli zatem chcesz obstawiać np. poza swoim domem lub mieszkaniem, to masz kolejny argument, aby pobrać, a potem zainstalować to narzędzie.

Jakie wydarzenia można obstawiać w ETOTO?

Oferta ETOTO jest bardzo bogata. Można ją podzielić na kilka sektorów. Przede wszystkim do typowania są zakłady przedmeczowe oraz live. Warto dodać, że ten drugi dział rozwija się bardzo dynamicznie. Ponadto oferta dzieli się na zakłady długoterminowe i krótkoterminowe (dotyczą one np. tego, co dzieje się tu i teraz). Do typowania są najbardziej popularne sporty oraz te, które na co dzień cieszą się o wiele mniejszym zainteresowaniem. Nie samym jednak sportem człowiek żyje. Osoby odpowiedzialne za ofertę w ETOTO doskonale zdają sobie z tego sprawę. Nie powinno zaskakiwać, że do typowania są także wydarzenia polityczne, czy rozrywkowe. A ETOTO słynie też z e-sportu, sportów wirtualnych, czy gier karcianych.