Bonusy bukmacherskie u legalnych bukmacherów

55

W każdej branży robi się wszystko, aby przekonać klientów do możliwie szybkiego skorzystania z oferty. Nie inaczej jest w przypadku firm oferujących zakłady bukmacherskie. Można powiedzieć, że przy zakładach bukmacherskich wszystko sprowadza się do promocji i bonusów bukmacherskich. To jedyne drogi mające przekonać klientów.

bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie i promocje bez depozytów

Bonus za założenie konta i bonus od wpłaty

Skupmy się może na bonusach bukmacherskich. Niemniej trzeba też zaznaczyć, że bonusy bukmacherskie to temat, który nieustannie może zaskakiwać, w końcu nie ma żadnych ograniczeń (kluczowe znaczenie ma kreatywność firm). Nie mniej najpopularniejsze są i będą bonusy od wpłaty, czyli dodatkowa kasa za założenie konta. Takie bonusy bukmacherskie dla graczy są najkorzystniejsze.

„Ja zawsze korzystam ze wszystkich dostępnym promocji bukmacherskich. Jeśli bukmacher daje mi bonus to dlaczego miałby go nie wykorzystać?” – opinia gracza z eTOTO

Bardzo dobrym przykładem jest jedna z akcji firmy STS. W zasadzie trzeba nawet powiedzieć, że mowa o akcji powtarzającej się cyklicznie. Krótko mówiąc — trzeba postawić kupon na określonych warunkach, jeśli kupon będzie trafiony, to zgarnia się nagrodę oraz część z 50 000 zł bonusu. To jaka to będzie część, zależy wyłącznie od tego, jak wiele osób spełni warunki akcji (pula dzielona jest po równo między wszystkie kupony spełniające warunki akcji).

Mówiąc o bonusach bukmacherskich, nie sposób nie nawiązać do bonusów związanych z założeniem konta. Bonusy związane z założeniem konta to coś zupełnie normalnego. W zasadzie po raz kolejny należy stwierdzić, że firmy oferujące zakłady bukmacherskie nie różnią się niczym od firm z innych branż. Zwyczajnie celem jest znalezienie nowych klientów (po prostu ma miejsce taka ciągła walka o klienta).

Nie ma jednak co ukrywać, że jak to często w życiu bywa, istotną rolę odgrywają szczegóły. Co można na ich temat powiedzieć? Trzeba wyróżnić podział na bonus bezpośrednio związany z założeniem konta i pośrednio. W pierwszym przypadku chodzi o bonus bez depozytu. Wystarczy założyć konto, aby grać. Jest to niewątpliwie kapitalny sposób na początek przygody z zakładami bukmacherskimi.

Przez pośredni związek z założeniem konta należy rozumieć sytuację, w której po założeniu konta konieczne jest dokonanie wpłaty. Mówi się, że jest to bonus od wpłaty. Najbardziej prawdopodobne jest to, że będzie to bonus 50% od wpłaty lub bonus 100% od wpłaty. Warto jeszcze podkreślić, że musi być jakieś ograniczenie (np. bonus 100% od wpłaty do 500 zł, wpłata 500 zł to bonus 500 zł i wpłata np. 600 zł to również bonus 500 zł).