Betfan to nowy Polski bukmacher internetowy

115

Ostatnie dwa lata dla polskiej bukmacherki były i nadal są okresem dynamicznego rozkwitu. Przez niecałe 24 miesiące na rynku pojawiło się aż 6 zupełnie nowych przedsiębiorstw. Jednym z nich jest tytułowy Betfan zarejestrowany i założony w roku 2018. Bukmacher oczywiście zachęca atrakcyjnymi promocjami, niespotykanymi wcześniej zakładami rozrywkowymi i przyjazną, odświeżoną szatą graficzną w swoim serwisie. Sprawdź, dlaczego jako nowy i stały gracz powinieneś założyć konto u nowego buka.

polski bukmacher betfan 2020
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Bukmacher z szeroką ofertą: e-sport, rozrywka i tradycyjny

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zarejestrować u bukmachera i natrafić na wąską i nieuwzględniającą najciekawszych zakładów ofertę? W Betfan taka sytuacja się nie zdarzy, albowiem po rejestracji będziesz mieć możliwość obstawiania zarówno zakładów w wersji live (na żywo), jak i w formie tradycyjnej obejmującej sport, rozrywkę i e-sport.

W kategorii sport (zwykły) znajdziemy aż 41 różnych dyscyplin. W polskiej piłce nożnej możemy liczyć na dostępność zakładów od Ekstraklasy, przez 3 Ligę (grupy I – IV) do Ekstraligi i Pucharu Polski. Założymy się o to, kto spadnie z ligi, kto będzie królem strzelców czy która z wybranych drużyn okaże się lepsza. Obstawimy wyniki meczów rozgrywanych w krajach i ligach, o których istnieniu wcześniej nie mieliśmy zielonego pojęcia. W kontekście pozostałych dyscyplin zabawę będziemy czerpać z obstawiania wydarzeń w rugby, krykiecie, biathlonie, badmintonie, kolarstwie czy koszykówce. 

bukmacher betfan bonus opinie promocje
Polski bukmacher Betfan – Bonus, opinie, kod promocyjny

Jeśli chodzi o kategorię „rozrywka”, obstawimy wydarzenia rozrywkowe, wyniki wydarzeń w polityce (np. kto wygra wybory, jakie partie wejdą w koalicję), jakie auto będzie się lepiej sprzedawać czy kto będzie trenerem określonej drużyny. Skorzystamy także z możliwości na obstawienie zakładów z kategorii pogoda, wideo i show-biznes.

Dla młodszych i zafascynowanych światem gier komputerowych graczy czeka szeroka oferta gier multiplayerowych online. W Betfan obstawimy wyniki starć e-sportowych drużyn z gier takich jak Dota, League of Legends, Counter Strike, Dota i Starcraft.

Całość oferty bukmachera jesteśmy w stanie śledzić na żywo i w taki sam sposób obstawiać. Na stronie internetowej do zakładki „na żywo” dodano kilkanaście widoków ułatwiających segregację przeglądanych wydarzeń i ich obstawianie. Po prawej stronie widoczny jest kupon z dodanymi wydarzeniami, natomiast po lewej dopasowane do danej kategorii linki i informacje.

Oferta bonusów do 3100 zł i zakłady bez podatku w Betfan

Rejestrując się u bukmachera na stronie www.betfan.pl ten w ramach dołączenia do serwisu wyciąga do nas pomocną dłoń. W Betfan otrzymujemy pakiet powitalny, który rozsądnie wykorzystany może przynieść nam wymierne korzyści. Na samym początku warto mieć na uwadze, że wymagania są dość spore i mogą nie podołać im mniej strategiczni, początkujący typerzy.

Na czym będzie polegać pierwszy, promowany przez dział marketingu bonus 3000 zł? Jak go skutecznie wykorzystać? Pakiet Pudziana, bo tak nazywa się ta promocja, przy odrobinie szczęścia pozwala na uzyskanie równowartości wpłaconego depozytu do kwoty 1000 zł. Proces możemy powtarzać aż 3 razy, co znacząco zwiększa nasze finalne szanse na sukces. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest wpisanie kodu promocyjnego „BETFAN” w czasie rejestracji i wyrażenie chęci w jego odbiorze przez zaznaczenie odpowiedniego pola. Na konto należy wpłacić co najmniej 20 zł i maks. 1000 zł. Wpłaconą kwotę należy obrócić grając kuponami o kursie min. 2.00. Jeśli to zrobimy do salda bonusowego przyznane zostanie 10% wpłaty (dla 20 zł – 2 zł, dla 1000 zł – 100 zł).

sts darmowy bonus bez depozytu
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Zgromadzone w ten sposób na saldzie bonusowym środki nie stanowią satysfakcjonującej nagrody. Dlatego bonus przy odrobinie ryzyka należy 5-krotnie obrócić grając kuponami z 2 zdarzeniami o kursie na pojedynczy event co najmniej 1.45. Środki ulegną wówczas 10-krotnemu pomnożeniu, co w rezultacie da równowartość wpłaconej wcześniej kwoty. Wymóg może wydawać się rygorystyczny, jednak należy pamiętać, że w ten sposób możemy wygenerować nawet do 10000 zł. Wysokie ryzyko – zadowalające nagrody.

Drugą rzeczą, o jakiej wspomina Betfan w kontekście oferty promocyjnej są zakłady bez podatku. Sprawa jest prostsza i nie wymaga wykonywania wielokrotnego obrotu. Grając kuponem kumulacyjnym o kursie 2.00 z kursem pojedynczym na wydarzenie 1.25, zostanie przyznany nam bonus powiększający wygraną o 14%. To prawdopodobnie najłatwiejszy i najatrakcyjniejszy sposób na powiększenie wygranej w AKO u polskich bukmacherów.

W serwisie znajdziemy jeszcze jedną promocję, w której możemy wygrać środki bonusowe. Mianowicie mowa jest o zakładzie bez ryzyka do 100 złotych. Nowi gracze otrzymują przywilej jednokrotnego ubezpieczenia dowolnego zakładu. Jeśli dojdzie do przegranej, na saldo bonusowe trafią środki w równowartości przegranej (maks. 100 zł). Zgromadzony bonus należy pięciokrotnie obrócić stosując kupony z 2 zdarzeniami o kursie min. 1.45 na event. Jeśli się uda – pieniądze otrzymamy z powrotem na swoje konto.

Szczerze mówiąc, cashback przy ubezpieczonym zakładzie w Betfanie nie należy do najprzyjemniejszych. Wśród 5 innych bukmacherów oferujących taką ofertę, Betfan wypada najsłabiej. Nie powinno to jednak dziwić, bo w końcu konkuruje z przedsiębiorstwami, które na rynku są już od dobrej dekady.

Płatności, weryfikacja i rejestracja w Betfan online

Zakładanie konta odbywa się na stronie betfan.pl. Przebiega dość szybko i wymaga maksymalnie 2 – 3 minut. Przed rejestracją warto przygotować numer PESEL, aktualny e-mail i opcjonalnie własny kod promocyjny. W pierwszym etapie wpisujemy dane dot. konta: numer telefonu, e-mail, hasło; w drugim etapie: imię, nazwisko i PESEL. Potwierdzamy wybrane zgody marketingowe, wyrażamy chęć na wzięcie udziału w promocji zaznaczając odpowiednie pole i kończymy rejestrację. Nie ma problemów z weryfikacją, dlatego do buka może dołączyć każdy, kto ukończył 18 lat, również obywatele spoza Polski.

Płatności wspierane są przez ponad 20 instytucji bankowych. Obsługiwani są pośrednicy blik i przelewy24. Po weryfikacji organizator daje nam szansę na zlecanie szybkich wypłat, które na nasz rachunek bankowy trafiają w mniej niż 15 minut.