BetFan legalny bukmacher w Polsce

188

Zawsze się cieszymy kiedy Ministerstwo Finansów wydaje kolejne zezwolenia dla podmiotów świadczących usługi bukmacherskie. Nie inaczej jest tym razem bo wiemy już jaki nowy bukmacher będzie w Polsce. BetFan bo tak się właśnie nazywa to bukmacher, który ma swoją siedzibę w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

polski bukmacher online betfan
Legalny bukmacher z Polski Betfan – Oferta promocyjna i bonusy

Polski bukmacher Betfan

Na razie jest za wcześnie żeby cokolwiek napisać o nowym bukmacherze BetFan, ale sam fakt że kolejne firmy otrzymują zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych bardzo cieszy. To oznacza, że już wkrótce konkurencja na rynku zakładów sportowych będzie zacięta i bardzo ciekawa. Im więcej legalnych bukmacherów w Polsce jak Betfan tym lepiej dla nas. Co raz lepsza oferta zakładów, wyższe kursy, niższa marża. Wszystko to sprawia, ze obstawianie meczów jest co raz bardziej opłacalne.

Szczególnie partnerzy mogą się cieszyć i zacierać rączki, gdyż do tej pory partnerzy nie byli traktowani poważnie – obniżanie prowizji, opłaty manipulacyjne, zrywanie umowy itp. Wszystko to się zemści na „starych” bukmacherach, ale wtedy będzie za późno bo bez afiliacji trudno będzie zdobyć rynek bukmacherski w Polsce.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Polski legalny bukmacher BetFan świetnie rokuje za sprawą prezesa zarządu, który ma wielkie doświadczenie w branży, mamy tylko nadzieję że przełoży się to sukces tego bukmachera i każdy skorzysta na nowym graczu.

Bonusy i promocje w Betfan

Jeden z najlepszych w Polsce bukmacherów online przygotował dla graczy bardzo wiele ciekawych promocji, które pojawiają się niemal codziennie w Betfan. Ciekawym bonusem na pewno jest 3000 PLN do depozytu jeśli gracz wpłaci pieniądze do bukmachera. To najwyższy tego typu bonus w Polskich zakładach bukmacherskich.

Drugim bonusem, o którym warto napisać jest zakład bez ryzyka do 100 PLN. Żeby go otrzymać gracz musi wpisać kod promocyjny „BETFAN„, podczas rejestracji konta na stronie www.betfan.pl.

Bardzo dobra opcją dla graczy jest także brak podatku od gier w Betfan, bukmacher ten szczyci się tą promocją, gdyż jest jedynym na rynku bukmacherem, który ma promocję obstawiania bez podatku 12%.

_________
Bukmacher BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.