Betclic w Polsce nareszcie legalnie

67

Betclic to legalna w Polsce firma bukmacherska powstała w 2005 roku we Francji. Od tego czasu znacząco rozszerzyła swoją działalność. Jakiś czas temu zaczęła świadczyć swoje usługi również w naszym kraju. W poniższym artykule poddajemy analizie ofertę tego zakładu bukmacherskiego. Pokrótce przedstawiamy również jego historię.

betclic w polsce
Zakłady bukmacherskie w betclic – oferta zakładów, bonusy i promocje

Bukmacher Betclic – historia 

Historia Betclica sięga 2005 roku. Wówczas Francuz, Nicolas Beraud zdecydował się na otworzenie wraz ze swoim współpracownikiem pierwszego przedsiębiorstwa. Początkowo jego wkład własny w nowo powstałą firmę wynosił 3 miliony euro. Wrodzony talent do prowadzenia interesów spowodował, że firma bardzo szybko zaczęła odnosić ogromne sukcesy. Dzięki temu Betcliciem zainteresował się inwestor, Mangas Gaming.

Właściciele tej firmy zaproponowali prezesowi Betclica wykup 75% udziałów przedsiębiorstwa za kwotę 50 milionów euro. Nicolas Beraud nie zastanawiał się długo – szybko sprzedał swoją firmę. Dzięki nowemu właścicielowi Betclic zaczął rozwijać się jeszcze intensywniej, dzięki czemu od niedawna jest również obecny na polskim rynku zakładów wzajemnych. 

betclic bonus
Oferta promocyjna legalnego bukmachera Betclic

Jaką ofertę ma bukmacher Betclic?

Bukmacher Betclic to jedna z najkrócej istniejących firm bukmacherskich. Mimo tego, zdążyła ona już przygotować całkiem interesujące propozycje dla swoich graczy – zarówno dla tych nowo zarejestrowanych jak i stałych. Betclic duży nacisk kładzie na to, aby z jego usług bez żadnych przeszkód mogli korzystać użytkownicy smartfonów i tabletów. Właśnie dlatego przygotowano responsywną stronę internetową Betclic oraz aplikację mobilną. Dzięki nim bez żadnych kłopotów można obstawiać nie tylko zakłady, ale także korzystać ze specjalnych promocji dla posiadaczy smartfonów i tabletów. 

Betclic stawia również na transmisje na żywo – dzięki temu u tego bukmachera można obejrzeć mecze na żywo we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportu – mowa tu nie tylko o wersjach stacjonarnych, ale również mobilnych. Poniżej przedstawiamy poszczególne aspekty oferty tego bukmachera. 

Oferta bukmachera Betclic dla nowo zarejestrowanych graczy – co można zyskać rejestrując się w Betclic? 

Istnieje duże grono graczy, które oczekuje, aby nowi bukmacherzy zachęcali do rejestracji nowych użytkowników szeregiem wyjątkowo atrakcyjnych promocji i bonusów bez depozytu. Niestety, na ten moment Betclic w zakresie promocji dla nowo zarejestrowanych graczy odstaje nieco od głównych graczy zakładów bukmacherskich. Sprawdźmy jednak, na co mogą liczyć gracze rejestrujący się u tego bukmachera.

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic

Jest to główna promocja dedykowana nowym graczom bukmachera Betclic, która jest bardzo podobna do tej, która jest dostępna u pozostałych bukmacherów. Jej warunki są banalnie proste – polega ona na tym, że bukmacher powiększy naszą pierwszą wpłatę o 100% (maksymalnie 1000 złotych), podobnie jak u innego bukmachera w Polsce Fortuna. Zatem jeśli zdecydujemy się wpłacić 800 złotych, to Betclic wpłaci również na nasze konto bukmacherskie drugie 800 złotych. Promocja bardzo atrakcyjna, jednak wielu bukmacherów działających w Polsce ma również dla swoich graczy szereg innych, jeszcze atrakcyjniejszych promocji.

Jaka jest oferta Betclic dla graczy spoza Polski? 

Gracze spoza Polski mogą otrzymać pierwszy zakład bez ryzyka na kwotę 200 złotych. Jest to klasyczny bonus typu cashback, który przyznaje się graczom przy pierwszym zrealizowanym depozycie. Jak to działa? Gdy obstawiamy pierwszy zakład na kwotę 200 złotych, zaś kupon będzie przegrany, to na nasze konto u bukmachera otrzymamy zwrot postawionych środków. Prawda, że bardzo atrakcyjna promocja? 

Promocje dla stałych graczy w Betclic 

Stali gracze legalnego bukmachera Betclic w Polsce mogą liczyć na znacznie atrakcyjniejsze promocje aniżeli osoby, które dopiero co założyły tam konto. Stali zawodnicy mogą korzystać z kilku promocji, takiej jak na przykład Lepsze Kursy, Zaproś Znajomego czy Multi + – pierwsza z nich polega ona na tym, że każdego dnia na swojej witrynie internetowej bukmacher ogłasza listę zakładów objętych podwyższonymi kursami.