Aktualne bonusy i promocje w Fortunie

99

Mało który bukmacher potrafi zaoferować cokolwiek interesującego nowemu klientowi który nie chce składać własnego depozytu bo jeszcze na przykład nie wie czy w ogóle oferta, strona internetowa, to co ogólnie ma do zaproponowania bukmacher mu się po prostu spodoba.

fortuna bukmacher promocje za darmo
Aktualna oferta darmowych bonusów bukmacherskich w Fortunie

Bonus bez depozytu w Fortunie

Nieliczni dostawcy usług związanych z obstawianiem zakładów bukmacherskich potrafią się wybić z tego trendu i wpierw dać potencjalnemu klientowi szansę na przetestowanie swoich usług bez narażania się na straty własne. Tak do tematu zachęcenia klientów do rejestracji podeszła między innymi Fortuna, która oprócz bardzo ciekawych profitów dostępnych po założeniu konta (takich jak zakład bez ryzyka oraz bonus na grę do 1000 złotych) przyznaje swoim nowo zarejestrowanym graczom 20 zł do wykorzystania w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest automatycznie po rejestracji i można go od razu wykorzystać na dowolne zakłady dostępne w ofercie bukmachera. Ewentualne wygrane uzyskane z bonusu za rejestrację można oczywiście wypłacić na swoje konto bankowe w dowolnym czasie od momentu spełnienia warunków obrotu bonusem, które nie są w tym przypadku wygórowane.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wystarczy postawić zakłady za sumę stawek równą lub większą trzykrotności wartości bonusu po kursie minimalnym wynoszącym 1,90. Przy odrobinie szczęścia można zatem wygrać nie wnosząc przy tym żadnego wkładu własnego co czyni bonus oferowany przez Fortunę godnym polecenia szczególnie osobom ostrożnie podchodzącym do kwestii wpłacania własnych pieniędzy na grę bez możliwości uprzedniego przetestowania danego bukmachera.

Bukmacher Fortuna staje w tym przypadku na wysokości zadania wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tego typu klientów, można więc śmiało zarejestrować konto w serwisie, wypróbować za pośrednictwem przyznanego bonusu a potem zdecydować czy chcemy skorzystać z kolejnych promocji dostępnych już po wniesieniu depozytu, a są one jeszcze bardziej atrakcyjne niż wspomniane 20 zł dostępne dla każdego za samą rejestrację na stronie internetowej Fortuny.