Aktualne bonusy bez depozytów

119

Bukmacherzy chcą zachęcić jak najwięcej graczy do korzystania z ich usług. Od tego w końcu zależą także ich zarobki. By osiągnąć cel korzystają z kilku różnych rodzajów bonusów i promocji. Przyjrzymy się dzisiaj tzw. bonusom bez depozytu, czyli darmowym pieniądzom od bukmachera, które możemy wykorzystać na dowolne zakłady w Polskich legalnych zakładach bukmacherskich.

darmowe bonusy bukmacherskie
Gdzie najlepsze darmowe bonusy bez depozytu?

Darmowy zakład bez ryzyka

Darmowy zakład bez ryzyka (freebet) zazwyczaj oferowany jest jako promocja dla nowych graczy. Większość legalnych w Polsce bukmacherów oferuje świeżo zarejestrowanym typerów bonusy w postaci powiększenia kwoty pierwszej wpłaty, a dodatkowo za weryfikację konta rozdaje im darmowe freebety. Jest to świetna opcja dla osób początkujących, pozwalająca na obstawienie pierwszego kuponu bez ryzyka utraty własnych pieniędzy.

Za freebety możemy obstawiać zazwyczaj dowolne zakłady (chyba, że regulamin mówi inaczej). W przypadku trafienia konto gracza powiększane jest o kwotę wygranej, a w razie przegranej tracimy tylko uzyskane od bukmachera środki. Darmowe zakłady nie podlegają także opodatkowaniu nas jako graczy. Wszystkie koszta ponosi bukmacher. 

W celu skorzystania z darmowych zakładów oferowanych przez legalnych w Polsce bukmacherów musimy zazwyczaj tylko założyć konto i zweryfikować swoją tożsamość. Po wykonaniu tych czynności otrzymujemy kupon, który pozwala nam na wykonanie freebeta.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jednak zwrócić uwagę na warunki, które znajdziemy w regulaminie promocji na stronie bukmachera. Większość darmowych zakładów wymaga kilkukrotnego obrotu otrzymaną kwotą, zanim będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze. Jak to wygląda? Załóżmy, że otrzymujemy bonus bez depozytu w wysokości 25 złotych, który musimy obrócić 3x. Oznacza to, że zdobyte w ten sposób pieniądze będziemy mogli wypłacić dopiero wtedy, gdy postawimy kupony na łączna sumę stawek 75 złotych. 

Warto także sprawdzić jakie musza być minimalne kursy na kuponie. Wiadomo, im mniejszy jest minimalny kurs ty większa szansa na trafienie go.. Przyjrzymy się jak wyglądają minimalne kursy u poszczególnych bukmacherów, którzy oferują nam darmowe zakłady

  • Fortuna – brak minimalnego kursu
  • STS – 1,91
  • Totolotek – 2,00 na jednym zdarzeniu
  • ForBet – 2,00
  • PZBuk – 2,00
  • LVBet – 2,50

Pomijając bukmachera Totolotek, u którego minimalny kurs musi być osiągnięty przy jednym zdarzeniu na kuponie, warto obstawiać dwa lub więcej spotkań na kuponie, w celu zwiększenia swoich szans.

Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów

Jak wyglądają bonusy bez depozytu u polskich bukmacherów? Niestety, nie ma szału, ale źle także nie jest. Pamiętajmy, że większość bukmacherów posiada kody promocyjne, które uruchamiają darmowe bonusy, w naszym przypadku takim kodem bonusowym jest: BETONLINE.

Na początku skupimy się na ofercie bukmachera PZBuk. Co prawda złamiemy tu trochę zasadę, ale ze względu na znakomite warunki obrotu nie można przejść obok tej promocji obojętnie. Za obstawienie kuponu za minimum 50 złotych o kursie 2,00 lub większym otrzymujemy freebet o wartości 50 złotych, który nie podlega żadnym warunkom obrotu. Musimy tylko obstawić go na kuponie o kursie co najmniej 2.00 i już możemy wypłacać pieniądze.

Polski bukmacher STS oferuje nam 29 PLN bez depozytu jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny: BETONLINE. Darmowy bonus pojawi się na naszym koncie STS po około godzinie od rejestracji.

Bukmacher eTOTO oferuje nam dwa freebety o wartości 20 złotych. Pierwszy z nich otrzymujemy za rejestrację i weryfikację swoich danych, drugi to nagroda za dokonanie drugiej wpłaty na nasze konto u bukmachera.

Freebet od bukmachera Fortuna również jest ciekawy. Co prawda jest to tylko 20 złotych, ale za to nie ma żadnych wymagań co do minimalnego kursu na kuponie

Totolotek daje nam 25 złotych, które musimy trzykrotnie obrócić na kuponach z jednym zdarzeniem o kursie minimum 2,00

w LVBet dostajemy 20 złotych i musimy je wykorzystać na kuponach o minimalnym kursie 2,50, na których są co najmniej 3 zdarzenia.

Darmowe zakłady otrzymujemy również od bukmachera STS i ForBet. U tego pierwszego jest to 25 złotych, a drugi daje nam 20 złotych w każde nasze urodziny, o ile tylko jesteśmy aktywnymi graczami.